• Kadın Ayakkabı
  Kadın Ayakkabı

  Alışveriş kadınların asla vazgeçemeyecekleri bir eğlence olarak görülür. Evden, hiç dışarıya çıkmadan direkt olarak internetten yapabilecekleri alışverişler pratik olmakla beraber yorulmamaya da son veriyor. 2an2 e-ticaret sizlere kolaylık sağlarken binlerce seçenek arasından kadın ayakkabısı seçmenizi sağlıyor. Ayakkabılar kadınların dolaplarında tamamlayıcı aksesuar olarak görülmektedir. Seçtiğiniz kıyafetlerle tarzınızı yansıtamayacağınızdan uygun ayakkabı ile kıyafetinize destek vermelisiniz. Örnek olarak kadın topuklu ayakkabı modeli ile kadın kıyafetine ayrı bir hava ve şıklık katabiliyorken; sokak modasına uygun olan kadın spor ayakkabılar ile rahatlığı ön plana çıkarmak daha kolay olacaktır.

  En İyi Kadın Ayakkabıları

  Kadınlar ayakkabı seçerken en iyisi olmasına özen göstermektedirler. Tabii ki sadece ayakkabı değil her şeyin en iyisini isterler. Bu durumda da en iyi markalara sahip olmak ve en ucuz kadın ayakkabıları ile satın alarak mutluluklarına mutluluk katmak en büyük dilekleri arasında olur. Ayakkabı seçimi yaparken daha öncesinde kullanmış olduğunuz markaların durumuna göre bir sonraki ayakkabı tercihinizi yapmak çok daha kolay. Daha önceden aldığınız ayakkabınızın kullanım süresini, rahatlığını düşünerek bir sonraki alımınızı daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kadın günlük ayakkabı seçiminde çok dikkat etmeniz gerekir. Sürekli dışarı da olanlar için bu durum daha önemlidir.

  2an2.com sitesinde dilediğiniz kadın kışlık terlik ve kadın terlik ve sandelet kategorilerine ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunların dışında tüm gün ayakta duranlar için kadın günlük ortopedik terlik kategorisinde ayağınızı sıcak ve rahat hissettirebileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Kadın ayakkabıları bayanların en dikkat ettikleri yer olmakla beraber kıyafetlerini tamamlamaları için en önemli ayrıntıdır. Ayakkabıların şık olması ve aynı zamanda rahat ettirmesi önem arz etmektedir. Kış ayında en çok kadın ayakkabı bot tercih edildiğinden talepte bir hayli fazla olmaktadır. Kadın ayakkabı fiyatları indirimli olmakla beraber bütçenize uygun bir şekilde satışa sunulmaktadır.

  Kışın ayaklarınızı sıcak tutup hem de kadın ayakkabı spor tercih ediyorsanız en uygununu 2an2.com sitesinde bulabilirsiniz. Kadın ayakkabı kategorisinde 2000 üzerinde ayakkabı seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bot, terlik, çizme, babet tarzında yaz kış giyebileceğiniz modeller bulunuyor. Ayakkabı almadan ilk olarak en çok satılanlar kısmına da bakabilirsiniz. Diğer kullanıcıların yapmış oldukları yorumlara bakabilir ve hangisinin çok daha rahat olduğunu bulabilirsiniz. İndirimi kadın ayakkabıları ile sizlerin şıklığına şıklık katacak kategoriler sizi bekliyor. Gezerken kendinizi kaybedeceğiniz en iyi ayakkabıların burada olmasından mutluluk duyacaksınız.

  Ayakkabı Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

  Doğru bir ayakkabı seçimi yapmak; hem sağlığınızı hem de ayak sağlığınız açısından büyük öneme sahiptir. Bundan dolayı ayakkabı seçiminizde günlük hareketlerinize göre karar vermeniz doğru olacaktır. Gün içerisinde zamanınızı ayakta geçiren biriyseniz eğer size uygun olacak ortopedik kadın ayakkabısı olacak. Kısa boylu olan kişiler ise yüksek topuk tercih edebilir veya uzun olanlar da kısa topuklu olanlardan yana tercihini yapmalıdır. Ayakkabı seçiminde en önemli olan noktaysa kendi zevkinize uygun olan ayakkabıyı seçmek ve vücudunuzu tanımaktadır. Vücudu tanımak demek ayakkabı seçimiyle beraber kıyafetlerinizin şıklığını tamamlamak demektir.

 • Erkek Ayakkabı
  Erkek Ayakkabı

  Eski zamana kıyasla şimdi ki zamanda erkekler giyimlerine çok fazla önem göstermekteler. Kıyafetinden, en küçük aksesuarına kadar dikkat ederken ayakkabılar en çok dikkat ettikleri nokta oluyor. Erkek ayakkabı indirim arayanlar 2an2.com sitesinde muhteşem indirimleri bulabilirler. Birbirinden farklı erkek ayakkabı modelleri ile beraber kışlık erkek bot ve çizme kategorisinde kış için indirimler bulunmaktadır. Tarzınıza tarz katmak ve farklı bir havayı karşınızdakilere iletmek için mutlaka erkek ayakkabı model kısmına göz atmalısınız.

  En Uygun Fiyatlı Erkek Ayakkabıları

  Farklı erkek ayakkabı modelleri ayakkabının derisine, işlemesine ve markasına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu yüzden ayakkabı satın alacağınız zaman bu tarz ayrıntılara da dikkat edilmesi gerekmektedir. 2an2.com sitesinde erkek iş ayakkabısından tutun kışlık erkek terlik modellerine kadar geniş olacak şekilde ürünler sunulmaktadır. Ayakkabılarda en önemli özellik ise yumuşak tabanlı olmalarıdır. Ayaklarınızın tüm gün içinde olduğunu düşünürsek yumuşak tabanlı ayakkabı satın alırsanız eğer en yoğun zamanınızda bile rahat etmenizi sağlamakta. Ucuz erkek ayakkabıları satın alarak hem de rahatlığınızı sağlayarak dilediğiniz gibi tüm gün ayakta durabilirsiniz.

  Erkek Ayakkabı Modelleri

  Her tarz için bir araya getirilmiş erkek ayakkabı klasik modellerini bulabilir ve erkek ayakkabı spor kısmında da alışılmışın dışında modelleri bulabilirsiniz. Son zamanlardaysa en çok erkek ayakkabı kışlık olan ürünler aranmaktadır. Havalarında soğuması ile beraber bir numarada kışlık botlar yer alıyor. İndirimli erkek ayakkabıları arıyorsanız kışlık kategorisine göz atabilir ve birbirinden güzel modelleri bulabilirsiniz.

  Erkek Ayakkabıları Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Ayakkabı satım alımlarında kullanacağınız yerin önemi büyüktür. Günümüzde spor ve klasik tarzlar bir arada kullanılmaktadır. Bu durumda güzel bir kombinle ayakkabılarınız klasik ya da spor fark etmeksizin dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alana uygun modeli karar verdikten sonrasında doğru ölçüde olan ayakkabıyı satın aldığınıza emin olmalısınız. Modele ve markalara göre de bu ölçüler değişkenlik gösterse de genel olarak uluslararası standart olarak kabul edilmektedir. Son olarak da kaliteli olan materyallerden üretilen doğru ölçüdeki modeli seçip daha sonrasında uzun süre kullanımını sağlayabilirsiniz.

  Erkeklerin Dolabında Olması Gereken Ayakkabı Modelleri

  Erkek ayakkabısı bakıldığı zaman çok fazla modele sahip değilmiş gibi gelebilir en azından kadınlara göre daha az ürünler bulunmaktadır. Bu şekilde de kaliteli ve tarza uygun seçilen ayakkabı erkeğin şık olmasında daha etkili olur. Günün saati fark etmeden giyebileceğiniz kaliteli yumuşak derili erkek ayakkabıları sizi her durumdan kurtaracaktır. Hem klasik hem de spor modellerle hem özel gecenizde hem de günlük hayatınızda çok rahat giyebileceğiniz tarzda ayakkabı modelleri bulunmaktadır. 2an2.com sitesinde aradığınız her şeyi anında bulabilir ve dilediğiniz gibi alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İndirimli erkek ayakkabıları için sayfaya göz atmayı unutmayın.

   

 • Çocuk Ayakkabı
  Çocuk Ayakkabı

  Yaşadığımız çağın özelliklerini göz önüne aldığımızda moda kavramı hemen dikkat çekmektedir. Artık insanlar modaya uygun giyiniyorlar. Modaya uymak demek sadece güzel giyinmek demek değildir. Aynı zamanda rahat tercihlerde yapmaktır.  Rahatlık kavramı moda terimi olarak karşımıza en çok ayakkabı seçiminde karşımıza çıkıyor. Artık insanlar şık ama aynı zamanda rahat ayakkabıları hem kendileri hem de çocukları için tercih ediyorlar. Çocuk ayakkabı modelleri oldukça fazla sayıda çeşit ve özellik sunmaktadır. Bu çeşitler mevsimlere göre de değişiklik göstermektedir. Yazın çocuk terlik ve sandalet tercih ediliyor.  Çocuk sandaletleri yaz mevsimi içerisinde çocuklara hem şık hem de rahat bir alternatif olmaya devam ediyor.

  Çocuk Terlikleri

  İndirimli çocuk ayakkabı arayanlar için mevsimsel takipler oldukça önemlidir. Özellikler kış aylarında yazlık, yaz aylarında da kışlık modeller oldukça ciddi indirimler görüyorlar.  Yani bu açıdan bakıldığında kışlık çocuk terlik arayanların yaz aylarında mağazaları ziyaret etmelerinde fayda var.  Rahatlık açısından çocukların kendilerini en ferah hissettikleri modeller tabii ki çocuk terlikleridir. Kış aylarında çocukları rahatlık açısından memnun etmek biraz daha zorlaşmaktadır. Bu nedenle rahat çocuk çizme modelleri son yıllarda ebeveynlerin kurtarıcısı olmuştur.

  Ebeveynlerin çocuk ayakkabısı tercih ederken oldukça dikkatli olmaları gerekmektedir.  Çocukların rahat ve sağlıklı ayakkabılar kullanmaları onların hem fiziksel hem de psikolojik gelişimleri açısından oldukça önemlidir.  Bu açıdan bakıldığında ebeveynlere oldukça dikkatli davranmak ve seçici olmak düşmektedir.  Çocuk ayakkabıları her yerden alınabilecek alelade şeyler değildir. Seçim yaparken rahatlık, dayanıklılık ve şıklık gibi önemli kriterlere dikkat edilmelidir.

  Çocuk Ayakkabı Modelleri

  Çocuklara ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken bir başka hususta çocuğumuzun cinsiyetidir. Çünkü ayakkabı üreticileri kız ve erkek çocukları için farklı modeller piyasaya sürmektedir. Basit bir örnek verecek olursak erkek çocukların ayakkabılarıyla futbol oynayabilecekleri düşüncesiyle daha sağlam, kız çocuklarının ise daha sakin hareket etmeleri dolayısıyla daha şık modeller üretebilmektedirler. Bu gibi ufak detaylara dikkat ederek seçilecek kız çocuk ayakkabısı daha şık ve rahat olmalıdır. Çünkü kız çocukları erkeklere göre daha uysal ve yavaş hareket etmekteler. Erkek çocuk ayakkabısı tercih edilirken ise daha dayanıklı ve sağlam modellere yönelmekte fayda vardır. Çünkü erkek çocuklar kızlara göre daha hareketli ve daha dikkatsizdir. Oyun oynarken biraz hoyrat davranabilmektedirler. Bu vesileyle erkek çocuklarına ayakkabı seçilirken bu hususlara dikkat edilmesinde fayda vardır.  Çocuk ayakkabısı seçerken ebeveynlerin daha dikkatli olmaları hem çocuklarını sağlıkları hem de kendilerinin maddiyatları açısından bu denli önemlidir.

  Çocuk Ayakkabı Fiyatları

  Çocuklarınız hızlı bir şekilde büyürken ihtiyaçları da aynı derecede büyümekte. Bir türlü hızına yetişemiyorum diyorsanız eğer 2an2.com sitesi üzerinden alışverişinizi istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Her çocuk yaşına uyguna olacak şekilde indirimli çocuk ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Çocuklar büyüme çağına geçtikleri zaman kıyafetlerini ve ayakkabılarını kendileri seçmek istemektedirler. Sizin de çocuğunuz aynı şekilde kendi ayakkabısını seçmek istiyorsa sitemizden görselleri göstererek en uygun ayakkabıyı seçme şansını bulabilirsiniz.

   

 • Bebek Ayakkabı
  Bebek Ayakkabı

  Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber artık yeni anne baba olanlar oldukça bilinçli bir şekilde bebeklerini büyütüyorlar. Bu bilinç sadece onun fiziksel büyümesini sağlayacak şeylerde değil bebeklerini giydirme konusunda da oldukça fazla bir biçimde artmıştır.  Yeni anne babalar bebeklerinin giyimine oldukça dikkat etmektedirler. Bu dikkat en fazla bebek ayakkabı modellerinde gerçekleşmektedir. Çünkü ayakkabı bebeğe uygun olmaz ise olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

  Bebek Ayakkabı Modelleri

  Anne babalar bebekleri için evde kullanmak üzere çocuk terlik modelini bir hayli fazla oranda tercih etmektedirler. Çünkü kış aylarında yeni yeni yürümeye başlayan bebekler zeminden soğuk alabilmektedirler. Bunu önlemek adına bu terlikler oldukça fazla rağbet görmekteler.

  Yeni ebeveynler çocuklarını dışarı çıkarırlarken oldukça özenli davranmaktadırlar.  Bebek ayakkabı modellerinden kendi bebeklerine en çok yakışanı ve en rahat hissettireni tercih ediyorlar.  Bu sayede gönül rahatlığıyla bebeklerini yürütebiliyor ve gezdirebiliyorlar.  Bu noktada bebek ayakkabılarını iyice incelemememiz gerekiyor.  Eğer kışlık bir bebek ayakkabısı tercih edilecek ise mümkün olduğunda dayanıklı ve esnek olan tercih edilmelidir. Çünkü bebekler çok hareketli olduklarından onları sıkan ayakkabılar sağlık açısından olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir. Bebek ayakkabısı kışlık olarak alınacaksa soğuğa karşı oldukça dirençli modeller tercih edilmelidir.

  Erkek ve kız bebekler için tercih edilecek ayakkabı modelleri farklı olmalıdır. Hem fizyolojik hem de genel sağlık açısından bu konu oldukça önemlidir.  Bebek ayakkabıları erkek modelleri kızlarınkine oranla daha dayanıklı olmalıdır.  Çünkü erkek bebekler daha hareketli ve hoyrat davrandıklarından ayakkabıları da kolayca zarar görebilmektedir.  Bebek ayakkabıları kız için ise daha şık ve estetik modeller tercih edilebilir.  Çok yeni doğmuş bebekler için ise cinsiyet fark etmeksizin piyasaya sürülen bebek ayakkabıları ilk adım tercih edilebilir. Bu ayakkabılar her cinsiyetten bebek için gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

  Bebek Ayakkabıları Bot

  Bebek ayakkabıları bot modelleri bebeğe kış aylarından önce kesinlikle giydirilmemelidir. Çünkü bebeğin ayağını sıkabilmekte ve aşırı terletebilmektedir.  Bebek ayakkabıları spor ise her mevsim bebeklere giydirilebilmekte ve onları hareket açısından özgür hissettirmektedir. Bu gibi özelliklere dikkat edilerek seçilecek indirimli bebek ayakkabı modelleri mevcuttur.  Bebek sahibi anne babalar kendi bütçelerine göre ucuz bebek ayakkabı modellerini ister internette isterlerse de piyasada araştırıp bulabilmektedirler.  Burada dikkat etmeleri gereken tek konu bebeklerinin ayak sağlığını ön planda tutmaları olacaktır.

 • Ayakkabılar
  Ayakkabılar

sayfa başına
186 öğeden 1 - 15 arası gösteriliyor
186 öğeden 1 - 15 arası gösteriliyor

Günlük yaşantımızın geneline baktığımız zaman spor ayakkabılar neredeyse hayatımızın her noktasında yer alıyor. Futbol ya da farklı spor dallarına öznel olan ayakkabı kategorisinde yer alsa da insanlar artık gün içerisinde de spor ayakkabılarını tercih etmektedirler. Çeşitlerinin çok olması kalite ve fiyat farklarının çeşitli olması insanlar daha çok spor ayakkabıya da itmektedir. Ayakkabı çeşitleri arasında normal sporlar ayakkabıları, erkek ayakkabıları, kadın ayakkabıları, çocuk ayakkabıları gibi kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Bu kadar çeşit varken markalarda her geçen gün daha fazla artış göstermektedir. 2an2.com ile en iyi ayakkabılara ulaşabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Doğru Ayakkabı Seçimi

Farklı markaların üretmiş olduğu birden çok ayakkabı bulunuyor. Üretim aşamasındaysa amacına uygun olacak şekilde kullanıcıya hazırlanmaktadır. Örnek olarak erkek spor ayakkabısı almaya karar verdiğinizde tam olarak hangi amaçla kullanacağınızı tespit etmeniz gerekmektedir. Günlük yaşantınız içerisinde giyebileceğiniz spor ayakkabı alacaksanız eğer günlük spor ayakkabılar tercihiniz olmalıdır. Günlük yaşamınızda değil de özellikle basketbol ya da voleybol tarzında maçlarda giyebileceğiniz ayakkabılar içinde basketbol ayakkabısı ve voleybol ayakkabısı tarzında amaca uygun bir şekilde üretilmiş ayakkabı satın almalısınız. Hatalı ayakkabı seçimi yaparsanız eğer ileride olumsuzluklar yaşamanıza neden olursunuz. Uzun bir süre spor ayakkabını güzelce kullanmak istiyorsanız eğer doğru seçim yaptığınıza da emin olmalısınız.

Çocuklar için Ayakkabı Seçimleri

Çocuklar çok çabuk büyüdükleri için ebeveynlerde hangi aralıklarla ayakkabı alacaklarını şaşırmaktalar. Çocuklar hızlı büyüdüklerinden dolaplarında 20 30 tane ayakkabıya gerek duyulmaz. Fakat ayakkabı satın alırken mutlaka kaliteli çocuk ayakkabısı aldığınıza dikkat etmelisiniz. Ayakkabıların kalitesi çocuğunuzun büyüme açısından sağlığını etkileyecektir. Unutmamalısınız ki çocuklarınızın sağlığı her şeyden önce gelir.

Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilecekler

Ayakkabı satın alınacağı zaman ilk öncelikle kişinin rahat edebileceği bir ayakkabı olmalıdır. Bu ayakkabı spor da olsa bilinçsiz bir şekilde alındığı zaman ayak sağlığını olumsuz bir yönde etkiler. Spor ayakkabılar giyildiğinde kişinin ayakkabı içinde ayak parmağını problemsiz bir şekilde hareket ettirmesi gerekmektedir. Eğer almış olduğunuz ayakkabı baş parmağınız ile temas ederse bir zaman sonra ayağınızda ağrı oluşumları başlar, hareket etmenizi de engeller. Bunun dışında tırnak batması tarzında sorunlar da oluşabilir. Ayakkabınız ayağınıza tam olmalıdır. Topuk kısmı tabana iyi bir şekilde oturması gerekir. Hareket ettiğiniz zaman ayakkabı ayağınızdan çıkar gibi oluyorsa da numara seçiminizde bir küçük ayakkabı numarasını seçmelisiniz. Günlük kullanımınızın dışında spor yaparken kullanabileceğiniz bir ayakkabı düşünüyorsanız eğer sporun amacına uygun bir şekilde tasarlanmış modelleri tercih etmelisiniz.

Ayakkabı Özellikleri

Dış yüzey; genellikle ayakkabıların rahat ve esnek olması adına alt bölümde aşınmaya dayanıklı olabilecek kauçuk dış yüzeylerle üretimi yapılmaktadır. Orta taban; iç tabanla dış taban arasında yer alan kauçuk orta taban olarak adlandırılır ve şoku emmektedir. Ayakkabının da amacına bağlı olacak şekilde kalınlığını göstermektedir. Fazla olan aktiviteler içinde üretilmiş olan ayakkabılar daha ortalama bir tabana sahip oluyorum; gündelik hayattakiler daha ince olur veya hiç taban da bulunmaz. Taban; tabanlık ya da iç taban nem ve kokuyu kontrol etmek içindir. Konforu sağlamak, yüksek ya da düşük ayak kemeri olan kişiler için tercih edilebilir. Üst Düzey; deri ve sentetik tarzında materyaller üst yüzeye sahip olanlardır.

Son Bakılanlar

Ürün yok