Bu kategoride ürün yok.

Teknolojinin sürekli ve durdurulamaz gelişimiyle birlikte insanlardaki elektrikli alet kullanım oranları da oldukça artmış durumdadır.  Hemen hemen her evde günlük olarak düzenli kullanılan elektrikli aletler mevcuttur.  Fön makinasından tost makinasına elektrikli süpürgenden çamaşır makinasına çeşidi de oldukça fazla olan elektrikli aletler hayatımızın değişmez birer parçasın olmuş durumdalar.

Elektrikli Alet Çeşitleri

Farklı iş kollarına yönelik olan elektrik aletler vidalamadan, torna makineleri ve ölçüm cihazına kadar birçok ürünü içerisine almaktadır. Vidalama kısmında akülü vidalama aletleriyle şarjlı tornavidalar kendini öne çıkartırken evde yaygın olacak şekilde kullanılan matkaplar darbeli ve darbesiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Hem günlük olarak hem de profesyonel olarak çalışan kişilerin matkaplara ulaşımını kolaylaştırmak adına 2an2.com üzerinden her türlü elektrikli alet çeşitleri yer almaktadır. Matkapların dışındaysa deliciler, taşlamalar, ahşap ve metal testereler, dekupaj testereleri, daire testereler ürünler arasında yer almaktadır.

Testereler dışındaysa taş motoru çeşitleri, polisaj makineleri, kaynak makineleri, karıştırıcılar, saç ve sünger kesme makinesi, havalı aletler, raspalar ve bunlarla beraber birçok üründe içerisinde yer almaktadır. Elektrikli alet modelleri arasında endüstriyel temizleme ürünleri de temin edilmektedir.

Elektrikli Aletler Fiyatları

Kısaca elektrik alet olarak adlandırabileceğimiz bu aletler hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır.  Yukarıda da saydığımız gibi elektrikli ürünler oldukça fazla sayıda çeşide sahiptir.  Bu çeşit hayatımızın her alanında etkisini gösterdiği için yaşam kalitemizi oldukça yükseltmektedir.  Bu aletler piyasada oldukça çeşitli fiyatlara satılabilmektedir. Bu fiyat farkının neden oluştuğu ise tam bir merak konusudur. En basitinden bir saç kurutma makinesi fiyatları arasında 250-300 liraya varan farklılıklar oluşabilmektedir. Bu farklılıklar malın kalitesiyle doğrudan ilişkilidir. Sağlığımız açısından aşırı düşük fiyatlı elektrikli malzemeleri satın almaktan kaçınmalıyız.

Bu fiyat çeşitliliğini oluşturan bir diğer unsur ise elektrikli alet wattları olarak karşımıza çıkmaktadır. Enerji tüketimi olarak adlandırılan watt kavramı aletler arasında farklılık göstermektedir. Bütçemiz için başlangıçta biraz fazla para vererek düşük watt ta elektrik tüketen elektrikli aletleri satın almakta fayda var. Bu açıdan bakıldığında hem kaliteli hem de daha az enerji tüketen elektrikli aletlere ulaşabilmek için indirimli elektrikli aletler kısmını takip etmemiz gerekmektedir.  Aşırı ucuz elektrikli aletler sağlığımızı tehdit edebileceğinden tercih edilmemelidir. Ayrıca aşırı ucuz elektrikli aletler muhtemelen daha fazla enerji tüketeceklerinden uzun vadede bakıldığında bize maddi anlamda da zarar verecektir.

 

Son Bakılanlar

Ürün yok