sayfa başına
53 öğeden 1 - 15 arası gösteriliyor
53 öğeden 1 - 15 arası gösteriliyor

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber hayatımıza birçok yeni teknolojik ürün girmiş bulunmaktadır. Bu ürünlerin kaynağını ise Alibaba ve Aliexpress gibi uygulamalar sayesinde Çinli üreticiler oluşturmaktadır.  Bu gibi siteler çok cüzi miktarlara tüm dünyaya oldukça farklı türde teknolojik ürünler sunmaktadır.  İlginç akıllı ürünler kategorisinde ise günlük yaşamdan, oto gereçlerine ya da mobilyalara uzanan farklı ürünler karşımıza çıkmaktadır.  Bu ürünlerden akla ilk geleni ise Neocube’lardır. Bu küp şeklindeki mıknatıslı toplardan oluşan yapı sayesinde dilediğiniz herhangi bir şeyi oluşturabilir ve bunu gerek ev dekorasyonunda gerekse de dış giyim alanında aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

İlginç akıllı ürünlerden bir diğeri ise nam-ı diğer cadı küresidir. Bir bu küresini andıran bu küreye dokunduğumuzda manyetik ışık dalgaları küreyi kaplamakta ve ortaya güzel görüntüler çıkarabilmektedir.  Vücuttaki negatif enerjiyi aldığı iddia edilen cadı küreleri de son zamanlarda kullanıcılar tarafından oldukça sık bir biçimde tercih edilmektedir.

Artık her şeyin bir Çin malı çıkarılmıştır. Bu ürünlerin belki de en ilginci ise çamaşırların kurumasına yardım eden akıllı mandallardır. Bu mandallar sayesinde ipe astığınız çamaşırlarınız olması gerekenden 2 kat daha hızlı kurumakta ve kullanıma hazır hale gelebilmektedir. Ev hanımlarının kurtarıcısı olan bu mandallar ülkemizde de oldukça sık bir biçimde kullanılmaya başlanmıştır.

İlginç akıllı ürünlerden belki de en kullanışlısı ise cep telefonlarını şarj eden çantalardır.  Japon teknolojisi ile üretilen bu çantalar sayesinde günlük yaşamdan taviz vermeden telefonlarımız kendiliğinden şarj olabilmektedir.  Akıllı çanta olarak adlandırılan bu çantalar özellikle kadınların oldukça işine yaramaktadır.  İndirimli ilginç akıllı ürünlere ulaşmak istiyorsanız internet sitelerini ve büyük alışveriş merkezlerindeki teknoloji mağazalarını ziyaret etmenizde fayda vardır. Çünkü bu gibi yerler düzenli kampanyalar yapabilmektedir.

İlginç Akıllı Ürünler Fiyatları

İlginç akıllı ürünler fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hayatımızın her alanında yer alan akıllı ürünler hayatımızı nereden bakmasanız epey bir kolay hale getirmektedir. Sizlerde sevdiklerinize ilginç akıllı ürünler satın alarak onların mutlu olmasını sağlayabilir ve hayatlarını bir nebze de olsa kolay hale getirebilirsiniz. 2an2.com sitemizden dilediğiniz gibi alışverişinizi yapabilir ve en ilginç ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Son Bakılanlar

Ürün yok