Estella Volume Maskara Waterproff Su Geçirmez

Estella Volume Maskara Waterproff Su Geçirmez

2an203623512236

Yeni ürün

50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Stoktan Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Daha fazla bilgi

18,71 TL

- +

Whatsapp ile Sipariş Ver
 
DAHA FAZLA BİLGİ
 
 
  
 
 
  
 
Rimel nasıl sürülür? Püf noktaları nedir?


Rimeli aşamalı olarak sürmek yeni başlayanlar için daha avantajlıdır kötü makyaj ihtimalini azaltır. Çünkü bu ürünleri temizlemek hiçte kolay değildir.
Rimelin iyi tutmasını sağlamak için kirpiklerin temiz ve kuru olmasına dikkat etmeliyiz. Ayrıca rimelin kalıcı ve tazeliğinin korunması için rimel sürmeden önce kirpikler fırçalanıp pamuk çubuk ile dikkatlice kaçırmadan hafifçe pudra sürülebilir.
 
   Uygulamaya önce üst kirpiklerden başlıyoruz. Sonra rimel fırçasını kirpiklerin diplerine fazla bastırmadan hafifçe dokundurup kirpiklerin uç kısmına doğru sağlı sollu hareketler ile yaparak çekiyoruz. Bu arada üst kirpiğimize rimel sürerken aşağıya bakmayı unutmuyoruz. Alt kirpiği rimellerken de tam tersi yukarıya doğru bakıyoruz. Fırçayı önce yukarı, sonra aşağı doğru kullanın. İşte böyle arkadaşlar rimel ve maskaraları öğrenmiş olduğunuz. Bu konularla ilgili daha çok şeyler var ama ben bu kadar anlatabildim. Sizler araştırarak daha farklı şeyler öğrenebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sizlere daha yeni konular anlatacağım. Şimdilik bu kadar yeterlidir. Konuların devamı gelmesi dileğiyle iyi günler. 

 
Taksit Seçenekleri
 
iade ve değişim koşulları
  •  7 iş günü koşulsuz iade ve 14 iş günü koşulsuz değişim hakkınız bulunmaktadır.
  •  İade ve değişim süresi sonunda iade ve değişim hakkınız son bulur.
  •  İade ve değişim yapılacak ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
  •  İade ve değişim yapılacak ürünün kullanıcı tarafından hasar(yakma, koparma, kırma v.b.) almamış olması gerekmektedir.
  •  İade ve değişim koşullarının geçerli olması faturaya bağlıdır. Bu nedenle alıcı gönderilecek faturayı saklamakla yükümlüdür.
  •  İade ve değişim yapılacak ürünler, faturanın arkasındaki iade ve değişim formu doldurularak tarafımıza kargo ile Kargo ücreti ödenerek gönderilmelidir.
  •  İade yapılan ürünlerin tutarı 7 iş günü içinde hesap/kartınıza aktarılacaktır.
  •  Ürünler kesinlikle yanma, kopma, kırılma gibi durumlar için garantili değildir.

AYNI KATEGORİDEKİ DİĞER 30 ÜRÜN