• Makyaj Çantaları
  Makyaj Çantaları

  Makyaj Çantaları   Makyaj çantası Makyaj çantaları Makyaj Çantası modelleri Aynalı Makyaj Çantası Aynalı Makyaj Çantaları Aynalı Makyaj Çantası Modelleri 3 lü makyaj çantaları Şeffaf makyaj çantaları Şeffaf makyaj çantası Çizgili makyaj çantası Çiçek desenli makyaj çantası Desenli makyaj çantası Makyaj çantası fiyatları Büyük makyaj çantası Makyaj çantası büyük boy Küçük makyaj çantası Makyaj çantası küçük boy Kaliteli makyaj çantası Marka makyaj çantası Seyahat Makyaj Çantası Seyahat Makyaj Çantası Modelleri  

  Makyaj Çantası

    Makyaj çantası pek çok bayan için önemli bir ihtiyaç. Günlük hayatın hangi anında makyaj yapmanız gerekeceği ya da makyaj tazeleyeceğiniz belli olmayabilir. Bu yüzden 2an2.com olarak sizlere Makyaj Çantası Modelleri konusunda geniş bir yelpaze sunmaya çalışıyoruz. Makyaj Çantaları kişisel ihtiyaçlara göre şekilleniyorlar. Bazı bayanlar Büyük Makyaj Çantası tercih ederken, bazı bayanlar ise Küçük Makyaj Çantası tercih ediyorlar. Aynalı Makyaj Çantaları ise en çok tercih edilen modeller arasında. Aynalı Makyaj Çantası Modelleri en çok kullanım kolaylığı ve ayna arama derdi olmadan kullanılabilmesi açısından çok tercih ediliyor.   Pek çok bayanın önceliği Marka Makyaj Çantaları yerine Kaliteli Makyaj Çantaları satın almak oluyor. Kaliteli Makyaj Çantası arayışlarınızda sitemizde yer alan modelleri çok beğeneceğinizi tahmin ediyoruz. Ayrıca daha hızlı organize olmak adına 3’lü Makyaj Çantaları tercih eden bayanların sayısı da oldukça fazla.   Tabiki Makyaj Çantası Modelleri saymak ile bitecek gibi değiller. Şeffaf Makyaj Çantaları, Çizgili Makyaj Çantaları, Çiçek Desenli Makyaj Çantaları gibi pek çok değişik model Makyaj Çantası bulunmakta. Küçük Makyaj Çantası ya da Büyük Makyaj Çantası olması tamamen bayanların Kullanışlı Makyaj Çantası Modelleri arayışından kaynaklanıyor. Günlük kullandıkları çantalarına uygun  modelleri tercih ediyorlar.  

  Makyaj Çantası Fiyatları

    Makyaj Çantası Fiyatları model, boy, marka ve kalite gibi kriterlere göre farklılık gösteriyor. Ucuz Makyaj Çantası Modelleri çok ilgi görse de, pek çok bayan Kullanışlı Makyaj Çantaları seçiyor. Makyaj hemen hemen her kadının hayatında vazgeçilmez olmaya devam ettiği sürece makyaj çantaları da bir vaz geçilmez olarak kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Ucuz Makyaj Çantaları içinden çok güzel modeller çıkabiliyor. Uygun Fiyatlı Makyaj Çantaları onların kalitesi olduğu anlamına gelmesin. Makyaj Çantaları Ucuz veya pahalı olmasından daha çok kullanışlılık ve kalite olarak değerlendirilmeli.     Makyaj Çantası Fiyatları konusunda biz sizlere fiyat performans açısından en iyi olan modelleri sunmaya çalışıyoruz. Sitemizi sosyal medya üzerinden takip ederek Makyaj Çantaları ile ilgili indirim, promosyon ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Sitemizde bulacağınız Makyaj Çantası Kampanyaları ile sizde aradığınız model çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.  

  Seyahat Makyaj Çantası

    Seyahat Makyaj Çantası çalışan kadının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Seyahat Makyaj Çantası Modelleri arayışlarınızda da 2an2.com olarak sizlere birbirinden güzel ve kullanışlı Makyaj Çantaları sunmaya devam ediyoruz. Kendine bakan, modern kadının alışveriş adresi olmaya kararlıyız. Büyük Boy Makyaj Çantaları ya da Küçük Boy Makyaj Çantaları içinde sizin aradığınız özelliklerde bir ürün bulacağınıza eminiz.  

  Makyaj Çantası seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler

    Makyaj çantası seçimi yaparken ilk dikkat etmeniz gereken kullandığınız çantalar ve boyutları olmalıdır. Günlük yaşantınızda küçük boy el çantaları kullanıyorsanız Makyaj Çantası seçiminizde de küçük makyaj çantası tercih etmelisiniz. Makyajınızı çalışma ortamı gibi çok sık ayna ile karşı karşıya kalamayacağınız yerlerde yapacak ya da tazeleyecekseniz. Aynalı Makyaj Çantaları sizin için hayati öneme sahip olabilirler. Aradığınız şeyleri kolay bulmak için ise Şeffaf Makyaj Çantası Modellerini tercih edebilirsiniz. Makyaj Çantası Modelleri içinden sizin günlük yaşam tarzınıza en çok uyanını seçmek sizden, sizlere o makyaj çantasını uygun fiyatlara temin edip ulaştırmak 2an2.com olarak bizden.        

 • Makyaj Organizerleri
  Makyaj Organizerleri

  Makyaj malzemeleri kadınlar için altın kadar önemlidir. Bazıları için altından bile önemli olduğunu söyleyebiliriz. Farklı makyaj malzemelerini bir sonraki makyaj için düzenli olacak şekilde ayarlamak genel olarak kadınlar için zor olmaktadır. Makyaj çantaları bu durum için ihtiyacı kısmen karşılıyor olsa da tüm makyaj malzemesini alıp çantanın içine sığdırmak mümkün olmayabiliyor. Ayrıca makyaj çantasında kapakların açılıp ürünlerin birbirlerine karışmasına veya makyaj çantasının içerisine de dökülmesine neden olabilmektedir. Makyaj malzemelerinizi düzenli bir şekilde tutmak ve gözünüzün bebeği olan ürünlere zarar gelmemesi için makyaj organizerleri hayat kurtarıcısı olmaktadır.

  Makyaj Kutusu ve Organizerleri için Kullanılabilecek Alanlar

  Makyaj organizer kutusu bayanların her geçen günde artan makyaj ürünlerini düzenlenmesi; banyo veya yatak odasında bulunan kalabalık görüntüyü ortadan kaldırarak güzel bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olurlar. Kalemler, rimeller, makyaj fırçaları, saç fırçası, fön makinesi, saç ya da maşa aletlerinizi makyaj kutusuna koyarak ayrı bölümler oluşturabilir ve aradığınızı çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kalemlerinizi, makyaj fırçalarını, rujlarınızı, rimellerinizi daha ufak makyaj kutusu yeterli oluyorken; fön makinesi, düzleştirici tarzındaki aletleriniz için bölmeli ya da kapaklı olan makyaj organizerleri tercih edip tamamen dağınık görüntüden kurtulmanız mümkün. Dilediğiniz şekilde tüm ürünlere zahmet etmeden ulaşmayı sağlayabilirsiniz. Organize kutu olarak da geçen bu ürünler; şık görüntü vermekle beraber odanızı renklendirip derli toplu bir görünüm verecektir.

  Takılarınız Artık Daha Güvende Olsun!

  Takılarınızı sürekli kaybediyorsanız ya da kolyeleriniz, yüzükleriniz, küpeleriniz, bileklikleriniz her zaman birbirine karışıyor ise makyaj organizer kutusu tam size göre. Bölmeleri çok olan bir kutu alarak küpelerinizi, yüzüklerinizi, kolyelerinizi aklınıza gelebilecek her türlü takınızı ayrı ayrı koyabilir ve aradığınızı daha kolay bulabilirsiniz. Birbirinden hoş ve farklı renkler makyaj kutuları bulunduğundan ayrıca odanızı renklendirmek içinde çok uygun olacaktır. Makyaj organizer kutusu alıp kullanmaya başladıktan sonra hayatınızı daha çok düzene koyduğunuzu görebilirsiniz. Sorunsuz, problemsiz bir hayat için ufak tefekte olsa bir yerlerden başlamak her kadın için önemlidir. Hatta sadece kadınlar değil; takı seven birden çok erkek bulunuyor onlar içinde makyaj organizerleri vazgeçilmez olacaktır.

  Makyaj Kutusu Fiyatları

  Makyaj kutusu fiyatları özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Makyaj kutularının bölmeleri bulunuyor bu bölmeler ne kadar çok olursa ya da geniş olursa fiyatlarda da değişiklikler olabilmekte. Bu yüzden ihtiyacınıza uygun olacak şekilde sipariş vermeniz önemlidir. 2an2.com sitesinde farklı modelleri bulabilir ve en uygun makyaj organizeri siparişinizi verebilirsiniz. Çok fazla çeşit olması gözünüzü korkutmasın dilediğiniz fiyata ve bütçeye uygun modeller yer almaktadır.

 • Makyaj Fırçası
  Makyaj Fırçası

  Bayanların vazgeçemeyeceklerin ürünler başında bulunan makyaj fırçası kadının güzelliğini dışarı çıkartmasını sağlamakta ve kadına daha fazla güven vermektedir. Bu durumda da makyaj malzemelerinin dağınık olması kadınların işini zorlaştırmaktadır. Makyaj fırçası kadınların kurtarıcısı olmaktadır. Makyaj çantanız varsa eğer kozmetik ürünlerinin derli toplu durmasını sağlar ve kullanım kolaylığını normale göre daha fazla arttırmaktadır. Kadınların %90’nın çantasında bulunan makyaj çantası farklı renkleriyle sitemizde yer alırken ayrıca makyaj fırça modelleri de kullanacağınız amaca göre farklı boylarda bulunmaktadır.

  Makyaj Fırçası

  Bayanların günlük hayatında çantaların içinden asla eksik olmayan makyaj çantaları, makyaj ürünlerinin toparlanmasını sağlarken çanta kullanımlarını daha kolay ve pratik hale getirmektedirler. Cilt için ve göz için kullanılacak olan makyaj ürünleri sağlık açısından da daha iyi korunmaktadır. Büyük makyaj fırçaları genel olarak tatile giderken veya birkaç günlük seyahate çıkarken tercih edilmekte olan ürünlerdir. Küçük makyaj fırçaları ise günlük hayatta her zaman tercih edilmekle beraber en çok satışı olan ürünler arasında yer almaktadır. Makyaj ürünlerinin her zaman steril bir şekilde olması gerekir. Cildin en hassas olan surata uygulandığından dolayı ürünler tek tek çantaya atıldığı zaman çantanın dip kısmına doğru indiklerinde hijyen açısından kötü bir sonuç doğurabilirler. O yüzden indirimli makyaj fırçaları satın alarak sizlerde makyaj ürünlerinizi hem sağlık açısından hem de ürünlerinizi uzun süre kullanma açısından en doğru kararı vermiş olursunuz. Cilt ürünlerinizin dışındaysa oje, allık, pudra, takı ve şarj aletlerinizin zarar görmemesi adına da özel eşyalarınızı koruyabileceğiniz bir ürün olması; ihtiyacınız doğrultusunda da küçük veya büyük modelleri bayanlara kolaylık sağlamaktadır.

  Makyaj Fırçası Fiyatları

  İhtiyaçlarınıza gör tasarlanmış olan binlerce ucuz makyaj fırçası size uygun olanı seçebilirsiniz. Makyaj fırçası modelleri kişinin zevkine göre değişiklik göstermekle beraber küçük veya büyük kararı da tamamen kişiye göredir. Büyük makyaj çantaları küçük makyaj çantalarına oranla biraz daha fiyatta artış olmaktadır. Şeffaf modeller kir ve leke tutmadıklarından günlük kullanım için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Aradığınız ürünü de kolay bir şekilde bulma açısından farklı bir bakış açısı ortaya koyuyor. Gümüş veya metal olanlar büyük modeller olmakla beraber ev içinde makyaj ürünlerinin steril ve düzenli bir şekilde durmasını sağlayacak olan ürünler arasında kullanılmaktadır. Deri, ipek ve saten olan malzemelerden yapılmış küçük makyaj fırçaları ise özel davetlerinizde kullanabileceğiniz modeller arasında yer almakta.

  Makyaj fırçaları indirimleri ile en kolay yoldan sahip olabileceğiniz 2an2.com sitesinde anında beğendiğiniz çantayı sipariş edebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı olması hem de alışverişin kolay bir şekilde tamamlanması kullanıcıları memnun etmektedir. Sizlerde tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olan makyaj fırçasını beğenerek siparişini birkaç adımda verebilirsiniz. Hiç yorulmadan, oturduğunuz yerden en tatlı, en güzel makyaj fırçası ürününe sahip olmanız sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Güvenli ve hızlı alışveriş için 2an2.com sitesi hizmetinizde.

 • Kişisel Bakım Ürünleri
  Kişisel Bakım Ürünleri

  Kişisel bakım ürünleri insanın kendini daha iyi hissetmesi için kullanılan ürünler grubuna girmektedir. Vücudunuzu tamamen bakımlı ve hoş tutmak için birden fazla ürüne sahip olmanız gerekmektedir. Her birini uyguladıktan sonra kendinizi daha da iyi hissedebileceğiniz bu ürünlerle yaşlanmaya karşılıkta önlem almış olabilirsiniz. Aynanın karşısına geçip gülümseyebilmek ve çevrenizdekileri etkileyebilmek adına 2an2.com sitesinde yer alıyor.

  Kozmetik Kişisel Bakım Ürünleri

  Kişisel bakım ürünleri arasında diş bakımına dikkat eden kişiler için şarj edilebilir diş fırçaları çok fazla tercih edilmektedir. Diş plağını derinlemesine temizlemenize yardımcı olmakla beraber diş eti sağlığına dikkat etmeniz içinde diş hekimlerinin önermiş olduğu diş iplerinin bakterilerinden korumaktadır. Bu durumdaysa büyük bir oranda da çürüklerinizin oluşumu engellenmektedir.

  Erkek ve bayanlar için ayrı set şeklinde satışa sunulan tüy alıcı ürünlerle beraber cildiniz daha temiz ve daha pürüzsüz bir hal almaktadır. Kullanımının çok rahat olması ve pratik olmasıyla beraber tüy alma aleti ıslak ve kuru olarak kullanabileceğiniz tıraş makineleri, tüy dökücü kremler, tamamlayıcı aparatları ile tüm erkeklerinde ihtiyacı olan bakım kitleriyle beraber bayanların epilasyon için gerekli olan tüm kişisel bakım malzemeleri satışa sunulmaktadır.

  Bunların dışında saç bakım yağlar, saç dökülmesi fazla olan kişiler için canlandırıcı krem, saç kremleri gibi ürünler de yer almaktadır. Saç düzleştiricisinin ısı etkisinden kurtulmanız içinde koruyucu sprey ürünleri bulunmaktadır. Ayak bakımına dikkat eden kişiler pürüzsüz ve yumuşak bir ayağa sahip olmak isterler. Bunun içinde kişisel bakım ürünü olan ayak kokusu gideren ve ayak törpüleriyle beraber bakımınızı çok iyi şekilde yapabilirsiniz.

  Temiz ve güzel kokmanız içinde koltuk altınıza özel ter koku önleyici bantlar bulunuyorken, sivilce ve akne sorunu olan kişiler için temizleyici bantlar yer almaktadır.

  Kozmetik Kişisel Bakım Ürünleri Kaliteli mi?

  Bayanların özel gününde kullanmaktan asla vazgeçmeyecekleri pedler; hijyenik olmalıdır. Sağlık açısından bu duruma dikkat edildiği zaman daha sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz. Bunun içinde kaliteli ve bilindik olan markaların kullanılması gerekmektedir. 2an2.com sitemizde satışa sunulan kişisel bakım malzemelerinin her biri kaliteli olmakla beraber uygun fiyata sizlere sunulmaktadır. Güneş ürünleri, krem ve yağlar, erkek ve bayan fark etmeksizin hepsi bir arada sunulurken ayrı kategorilerde paylaşılarak daha rahat bir şekilde bulmanıza yardımcı olunmaktadır.

 • Kolonya
  Kolonya

  Gerek gündelik hayatta gerekse de özel günlerde insanlar kolonya kullanabilmektedirler. Erkekler tıraş sonrası kadınlar gündelik hayatta sık sık kolonya kullanmaktadırlar. Özel günlerden kastımız özellikle dini bayramlarda kolonyalar önemli bir yere sahiptir. Gelen misafirlere yiyecek bir şeylerden önce kolonya ikram edilmesi artık kültürümüze yerleşmiş bir gerçektir.

  Kolonya Çeşitleri

  Kolonya o kadar yaygın olarak gerçekleşmektedir ki kolonyanın bir sürü çeşidi mevcuttur.  En sevilen kolonya türleri ise tütün, limon ve gül kolonyasıdır. Özellikle bayram öncelerinde kolonya satışları bir hayli artmaktadır. Bu süre zarfında kolonya çeşitleri olarak en fazla tercih edilen tür limon kolonyasıdır.  Kolonya satın alırken insanların dikkat etmesi gereken birkaç husus vardır. Bunlardan ilki kolonyanın satıldığı kolonya şişesi olarak karşımıza çıkmaktadır.  Sağlık açısından bakıldığında cam şişede satılan kolonya plastik şişede satılanlara göre daha sağlıklıdır.

  Farklı kolonya şişeleri arasından cam şişeyi tercih etmeliyiz ancak onu da kullanırken oldukça dikkatli olmalıyız. Özellikle küçük çocukların eline vermemekte fayda var. Çünkü cam kolonya şişeleri kalın camdan yapılmaktadır ve kırıldığında bir yerlerimiz kesmemiz oldukça olasıdır. Plastik şişelerdeki kolonyalar ise daha kolay deforme olduklarından bozulma süreleri daha kısadır.

  Kolonya Fiyatları

  Son yıllarda limon kolonyasına alternatif olarak farklı kolonyalar piyasaya çıkarılmıştır. İce kolonya, kırlangıç kolonyası gibi modeller bu farklılıklara örnektir.  İnsanların kolonya satın alırken dikkat etmeleri gereken birkaç husus mevcuttur. Bunlardan ilki indirimli kolonya alırken merdiven altı üretimlerden uzak durmaktır.  Çünkü bazı üreticiler kalitesiz üretim yaparak kolonyalarını oldukça ucuza satabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında aşırı ucuz olmasına aldanıp kolonya satın alınmamalıdır. Bu tür aşırı ucuz kolonyalar sağlık açısından son derece olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir.

  Kolonyalar genel olarak kapalı olarak satılmaktadır. Ancak bazı satıcılar açık kolonyalar da satabilmektedir. Açık kolonyaların sağlık açısından hiçbir olumsuz etkiye yol açmadıkları söylense de hijyen açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Ancak kapalı olarak satılan kolonyalar el değmeden şişelendiği için kullanımı oldukça sağlıklıdır. Bu yüzden ucuz kolonya satın almak isteyenlerin piyasa araştırması yaptıktan sonra kapalı şişedekileri tercih etmeleri yararlarına olacaktır.

  Kolonya Kullanımı

  Kolonya kullanımı doğru yapıldığı sürece hiçbir zararı olmaz. Doğal ürünlerden elde edilmiş olan kolonyalar cilde zarar vermek yerine cildinizi besler. 2an2.com sitesi üzerinden yapacağınız kolonya alışverişinde doğal ürünleri görebilir ve cildinize ekstra besleme sağlayabilirsiniz. Alışverişlerinizin kolay yapılması için her şey düşünülerek ayarlanmış ve sadece ürününüzü seçerek tek bir adımla siparişinizi hazır hale getirebiliyorsunuz. Farklı ürünlerin yer aldığı ve doğal ürünlerin de olması ekstra puan kazandırmaktadır. Birbirinden güzel olan mis kokular ile kendinizi daha iyi hissetmenin yolunu bulabilirsiniz. Sorunsuz, problemsiz bir alışverişi kim istemez ki? Bu 2an2.com sitesiyle mümkün. Siparişini ver ve kapına gelmesini bekle.

 • Traş Makineleri
  Traş Makineleri

  Kendine özen gösteren bakımlı olmayı seven erkekler için tıraş çok önemli bir ayrıntıya sahiptir. Şık olmayanın dışında günlük hayatta zorunlu olanlar kişiler için doğru tıraş takımı olmaz çok büyük sıkıntılara neden olabilir. Sık tıraş olan kişiler de eğer sağlıklı tıraş bıçakları kullanılmazsa ciltte tahriş oluşabilir. Tıraş makineleri bu sıkıntılı durumları ortadan kaldırmak ve iyi bir şekilde tıraş olmanız için etkili olmakla beraber tıraş zamanını eğlenceli ve keyifli yapar. Bu yüzden her erkeğin evinde tıraş seti olması gerekir. Gelişen teknoloji ile beraber üretilmiş olan tıraş makineleri beğeniyi ve ihtiyaçlarınızı çok iyi karşılayacaktır.

  Tıraş Makinesi Fiyatları

  Tıraş makinesine karar vermeden ilk olarak cildinizin türünü ve ne sık aralıklarla tıraş olduğunuzu belirleyecek olmanız tıraş makinesi seçiminde size kolaylık sağlayacaktır. Tıraş makineleri özellikleri ve markalarına göre ayrılıyorken fiyat konusu da bunlara ek özelliklerle beraber değişkenlik göstermektedir.

  Hassas bir cilde sahipseniz eğer en iyi Tıraş Makinesi comfort cut sistemi olan makine olacaktır. Yüzünüzde kolay bir şekilde kayar ve tahriş etmeden , cildi koruyarak işlemi tamamlamanız yardımcı olur. Özellikle de sabahları işe giderken kısıtlı olan o zamandan kurtulmak adına tıraş makine setleri tam olarak beyler icin vazgeçilmez olmaktadır. Ucuz tıraş makinelerini 2an2.com sitesinde bulabilir ve en kolay alışveriş imkanı ile yorulmadan adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Tıraş makinelerinin şarj etme özelliği olduğundan ıstediğiniz süre boyunca kullanma şansına da sahipsiniz. Özenli bir şekilde kullanıldığı zaman uzun seneler kullanabileceğiniz bir tıraş makinesine sahip olursunuz. Tıraş makinesi şarjlı olması ayrıca cildinizi daha iyi koruyacaginiza da garanti vermektedir

  Tıraş Makinesi Temizleme Nasıl Yapılır?

  Indirimli tıraş makinesi satım aldıktan sonra uzun bir süre kullanmak isterseniz eğer makinenin temizliğine de özen göstermeniz gerekmektedir. Her kullaniminizdan sonrasında makinenin bıçağını ve haznesine giren tüyleri ve diğer atıkları su ile veya temizleme fırçası ile kuru olacak şekilde temizlemeniz gerekmektedir. Tıraş makinesi setleri temizlemek makinenizi daha uzun süre kullanmanıza ve performansını düşürmeden kullanmanıza yardımcı olur. Su ile temizlenmeye uygun olan tıraş makinesi modelleri ise kapalı olacak şekilde makineden sokabilir ve ılık suyla üstündeki tüyler gidene kadar yıkama işlemi yapabilirsiniz. Yıkama işleminden sonrada tıraş makinesinin başlığını sallayıp daha sonrasında sudan arındırmalı ve kurumasını bekledikten sonra da kutuya geri koymalısınız. Başlığınız dışında farklı aparat varsa aynı şekilde temizleme işlemini yapabilirsiniz.

  Gelişen teknolojinin en son ürünlerinden faydalanmak ve en iyi Tıraş Makinesi setine sahip olmak isterseniz 2an2.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Hem ucuz hem de kolay alışveriş yapılabilmesi sizi çok memnun bırakacak. Tek tıklama ile seçtiğiniz ürünleri sepete atabilir ve anında siparişinizi verebilirsiniz. Uzun ömürlü tıraş makinesine sahip olmak içinde temizleme işlemini ayrıntılı bir şekilde yapmanız gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

 • Kozmetik
  Kozmetik

  Kozmetik ürünler kişinin kendisini daha çekici hale getirmeye yardımcı olan ürünlerdir. Kozmetik genel olarak içerisine makyaj ürünlerini, cilt bakımını, parfümleri, güneş ürünlerini bir araya toplar ve bunlar gibi birden çok alt kategoriye sahiptir. Makyaj ürünleri bayanlar tarafından en çok tercih edilmekle beraber yüzü güzelleştirmek için ruj, maskara, fondöten, allık gibi ürünü içerisine almaktadır. Makyajın yapılacağı yere göre de ürünler kendi sınıflarına ayrılır.

  Kozmetik Ürünler

  Yüz makyajının yapılması için; pudra, fondöten, kapatıcı, makyaj bazları, göz makyajınız için; göz kalemi, eyeliner, göz kalemi, makyaj temizleyicileri, takma kirpik, kaş kalemi, kapatıcılar, dudak makyajı; dudak kalemi, parlatıcı, tırnak için; oje, aseton ve diğer bakım ürünleri, yanaklar için; allıklar yer almaktadır. Makyaj fırçaları ve aksesuarları da kozmetik ürünlere girmektedir. Tüm bu ürünleri ayrı alabileceğiniz gibi set halinde de almanız mümkündür. 2an2.com sitesinde tüm ürünlere erişim sağlayabilirsiniz.

  Cilt bakım ürünlerinde aynı makyaj kısmında olduğu gibi kendi içerisinde kategorilere ayrılmaktaır. Yüz bakımını yapabilmek için nemlendiriciler, kırışıklık karşıtı olan kremler, temizleyici ve tonikler, akne önleyici, arındıcılar, maskeler, yüzdeki ölü hücreleri temizleme mendilleri, koyu lekeyle cilt tonu dengeleme malzemeler, boyun ve dekolte ürünleri yer alır. Göz ve dudak bakımları içinde ayrıca nemlendiriciler, selülit gidericiler, temizleyici ürünleri kozmetik ürünler grubuna girmektedir.

  Kozmetik Ürünler Zararlı mı?

  Kozmetik sektörüne baktığınız zaman geniş bir yelpazesi olduğunu görürsünüz ve bu durumda da her ürüne uygun olacak şekilde satın alımlar yapmanız mümkün. Fakat burada dikkat edilmesi gereken durumlar mevcuttur. Kalitesiz ve ucuz olan ürünlerin kullanımı olduğu zaman bazı istenmeyen sorunlar yaşanabilmektedir. Bu tarz ürünlerin kullanımı sonucunda; cilt üzerinde yanma, batma ve sızlama gibi durumlar yaşanabilir. Ayrıca egzama, cilt lekelenmesi, ciltte hassasiyet, akne oluşumu tarzında sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bundan dolayı da kaliteli ve güvenilir markanın ürünleri tercih edilmelidir. Cilde uygun olacak şekilde kozmetik ürünler seçilirse bu tarz sorunların da hiçbiri yaşanmayacaktır.

  Eğer yağlı bir cilde sahipseniz kurutucu ve su bazlı olan ürünleri tercih etmeniz gerekir. Kuru cilidiniz varsa eğer alkol olmayan nemlendiricilerden yana tercihinizi kullanmalısınız. Göz kısmına uygulayacağınız işlemi yalnızca o kısım için üretilen ürünler ile yapmanız gerekmektedir. Farklı bölgelere uygun olarak üretilen ürünleri kullanmanız durumunda cildinizde istemediğiniz sonuçlar ortaya çıkar.

  Kozmetik ürün kullanacağınız zaman aynı anda ok fazladan ürün kullanmamanız gerekiyor. Alerjik türde olabilecek ürünler arasındaysa koku maddeler, güneş korucuları ile beraber saç boyaları olabilir. Tahriş olarak egzamaya neden olabilen ürünler; şampuanlar, gözde kullanılabilecek olan makyaj ürünleri, sabun, nemlendiriciler yer almaktadır. Genel olarak kullanmış olduğunuz bölgede alerjik reaksiyon olursa kaşıntı, batma ve yanma tarzında his oluşur. Kullanımına devam ettiğiniz takdirde pullanma, kepeklenme, kabuklanma ve kızarıklık tarzında sonuçlar meydana gelmektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişinizde tüm ürünlerin kaliteli olması ve kişilerin ciltlerine uygun şekilde seçildiğinde herhangi bir sorun yaşamazsınız. 2an2.com sitesinde bulunan kozmetik malzemeler hem uygun fiyatlı olup hem de kaliteli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Kendi cildinizi tanıyarak alacağınız ürünlerle çok daha çekici hala geleceksiniz.

 • Parfüm ve Deodorant
  Parfüm ve Deodorant

  Parfümün hayatımızdaki yeri çok büyüktür. Mezopotamya ve Mısır medeniyetine kadar geçmişi olan parfüm çeşitleri günlük hayatın içerisinde olmazsa olmazlardan biridir. Fransızlar zamanında kötü kokuları engelleme, saklama amacı ile kullanmış oldukları parfümler 19. Yüzyıl itibari ile insanlarda alışkanlık yapmakla beraber kendilerini zorunlu kullanma gibi hissetme etkileri de ortaya çıkmıştır.

  Parfüm Çeşitleri

  Sizi yansıtacak birbirinden farklı parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Bu kadar parfüm arasından ruhunuzu, sizi yansıtabilecek ve teninize uygun olan parfümü bulmakta zordur. Vücudunuzun kimyasına uygun olacak şekilde değişiklik gösteren parfümler ten üstünde nasıl bir etki bırakabileceği de beslenme alışkanlığınıza, stresinize ve hormonlarınıza göre farklılık göstermektedir. Bir kişide beğenmiş olduğunuz parfüm güzelken kendinize sıktığınız zaman farklı bir koku almanız mümkündür. Bundan dolayı parfüm satın alacağınız zaman sizin teninize uygun olmalı ve vücut kimyanız ile uyumun bir arada olması gerekiyor. Seçmiş olduğun kokular kişiliğinizi yansıtırken bir yandan da insanların sizi hatırlamasında daha yardımcı olacaktır. Farklı parfümler arayanlar içinde 2an2.com sitesinde binler parfüm sizleri beklemektedir.

  Doğru Parfüm Seçimi

  Parfümlerinizi gece ve gündüz olacak şekilde farklı kullanmanız gerekmektedir. Günlük kullanımınız da yumuşak ve hafif kokuları tercih ederken gece kullanımınız da ya da özel günlerinizde daha ağır kokuları tercih edebilirsiniz. Parfüm markaları seçiminizde önemli bir yere sahipken saçınıza sıkarken eğer parfümü yaymada daha başarılı olursunuz. Kan dolaşımı yoğun olan kısımlarda parfümün dağılımı daha fazla olmaktadır. Ense, el bileği, şakak, ayak bileği ve köprücük kemiği gibi kısımlar kan dolaşımınızın hızlı olduğu bölgelerdir. Genelde insanlar kulak arkasında parfüm sıkarlar fakat bu kısım oldukça kötüdür. Kulak arkasında yağ bezesi bulunmadığından kullanacağınız parfüm cildinizi kurutabilir.

  Deodorant Çeşitleri

  Deodorant çeşitleri de aynı parfümde olduğu gibi kişinin tenine, yediği besinlere karşılık olarak ortaya koku yaymaktadır. Teninize uygun olan deodorant seçimi yaptığınız takdir de herhangi bir sorun yaşamazsınız. Farklı deodorantlar olduğundan bunu bulmanız da epey zor olsa da bazı markalar terleme seviyenizi belirtir ve sizde az ya da çok, orta tarzında terlemenizi önlemek adına uygun deodorantı bulabilirsiniz. 

  Deodorant Fiyatları

  Deodorantlar farklı özelliklerde olduğu gibi fiyat açısından da farklılık gösterebilmektedir. Koruyuculuk, miktar, içerikle beraber formları fiyatı belirleyen özelliklerden olmaktadır. Çok sayıda markaların üretmiş olduğu deodorantlar herkesin bütçesine uygun olacak şekilde piyasaya sunulmaktadır. Binlerce çeşidi arasından kendinize olan kokuyu seçebilir ve yeni duş almış gibi ferahlığı teninizde hissedebilirsiniz.

  Deodorantların her biri alerjik ciltlere uygun olarak hazırlanmakta ve binlerce testten geçerek üretime başlanmaktadır. Bunun dışında parfüm ve benzeri kokulardan rahatsız olan kişiler içinde kokusuz ve terlemeyi önleyebilecek deodorantlar da bulunuyor. Kadın ve erkek olmakla beraber ayrılan deodorantlarfarklı koku seçenekleri ile kişilere sunulmaktadır. Genel olarak hafif, ferahlık verilen kokulardan üretilmiş olan deodorant çeşitleri teninize ferahlık ve tazelik hissi verebilmek için hazırlanmaktadır.

  Bütün deodorantları temiz, kuru olan cildinize uygulama yapabilirsiniz. Deodorantları direkt teninize uygulamanız gerekiyor. Kıyafetleriniz ile temas ettirmemeniz önemlidir. Bazı deodorantlar kıyafetlerde iz bırakabilmektedir. Teninize uygulamış olduğunuz deodorant gün boyunca kuruluk sağlayıp kötü koku oluşumunu engelleyecektir. Stick ve roll on farklı modelleri uygulayabilirsiniz. Sprey olan dedorantlarıysa yaklaşık olarak 15 cm uzaklıktan püskürtmeniz tavsiye edilir. ucuz deodorant sahibi olmak için 2an2.com sitesini ziyaret edebilir ve marka ürünleri en uyguna alabilirsiniz. Ucuz parfüm ve deodorant çeşitleri sizlere farklı şekilde sunulmakta olup kolayca alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

sayfa başına
39 öğeden 1 - 15 arası gösteriliyor
39 öğeden 1 - 15 arası gösteriliyor

Kişisel bakım erkek, kadın, çocuk fark etmeden herkes için çok önemlidir. Küçük yaştan itibaren kişisel bakımını düzenli bir şekilde yapan kişiler ergenlik ve olgunluğa geçtikleri zaman çok fazla zorlanmazlar. Böylelikle kişisel bakım nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir tarzında bilgi sahibi de çok iyi olabilirler. Sizlerde bakımınıza dikkat etmek, cildinizin güzel olmasını istiyorsanız eğer kişisel bakım ürünlerine evinizin kapısını açmalısınız. Kişisel bakım ürünleri kendi aralarında gruplara ayrılırlar. Tek bir grup içerisinde adlandırılmaları gerekirse de kişisel bakım ürünleri ve kişisel bakım olarak isimlendirebiliriz.

Sağlıklı, Güçlü Saçların Olması için Gerekli olan Bakım Ürünleri

Kategoride yer alan saç bakım ürünlerini kullandığınız zaman saç deriniz onarılır ve kepek tarzında istenmeyen sorunları ortadan kaldırmada etkili olmaktadır. Saç tipinize uygun olan şampuan belirlemeniz gerekmektedir. Bu konuda çok dikkat etmelisiniz. Kişisel bakım ürünü olan saç bakımında şampuan seçeneğini doğru yaparsanız eğer saç telinizi kalınlaştırır ve dökülmeleri daha aza indirir. Saçların da kolay taranabilmesine yardımcı olur. Düzenli kullanıldığı zaman istediğiniz sonucu elde etmeniz daha kolay olacaktır. Saç spreyi, kremleriyse saçın sağlıklı ve güçlü görünmesinde etkilidir. Saçların dolaşmamasını önler ve duş sırasında ya da duştan sonra uygulanabilen modelleri de vardır.

Kişisel Bakım Tıraş Ürünleri

Erkeklere özel olarak üretilmiş olan jilet setleri tıraş olmanızı daha kolay hale getirmektedir. Cildi tahriş etmeyecek olan jilet seçenekler kaygan bıçak yapıları ile dikkatleri çekmektedir. Sakalların kısa sürede kesilmesi zamanda tasarruf etmekte etkili olurken tıraş ürünleri kategorisi altında sunulan ürünlerin kullanılması da yaşanabilecek sorunların önüne geçmenizde etkili olur.

Kişisel Bakım Diş Sağlığı

Diş sağlığı her şeyden daha önemli olmaktadır. Şarj edilebilir diş fırçalarıyla dişteki plakları ortadan kaldırmanız çok daha kolaydır. Diş bakım ürünleri dişlerinizin sağlığı açısından önem arz etmektedir. Bu  yüzden manuel olarak kullanmış olduğunuz diş fırçalarına göre de daha kısa bir sürede dişlerinizi temizleyebilecek olan ürün seçeneği sizlere iki boyutlu olabilecek temizlik sağlamaktadır. Diş arasında kalan kalıntıları tek bir seferde temizlemesi, en zor kısımlara bile kolay bir şekilde ulaşması üç boyutlu temizlik yapmaktadır.

Uzun Ömürlü Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan saç kurutma makinesi duş sonrasında saçınızı kısa sürede kurutma amacı ile kullanılmaktadır. Her mevsim rahat bir şekilde kullanabileceğiniz modellerin olması ve uygun fiyatlı olması uzun sürelerce kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Kaliteli malzemeden ede edilmiş ürünler dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı da dayanıklıdır. İdeal kablo uzunluğu  ile kullanıcısının hareket kabiliyetini sınırlandırmamış olan modeller, saçların yıpranmamasını ve elektriklenmemesini önlemektedir.

 

Son Bakılanlar

Ürün yok