Bu kategoride ürün yok.

Baraka ya da çadır gibi araçlarla doğa içinde konaklama yapmayı isteyenler için 150 seneden fazladır bir geçmiş bulunuyor. Dünyanın farklı kısımlarında, sahil kıyılarında, ormanlarda ya da diledikleri herhangi bir yerde kamp ateşi yakabilir ve konaklama yapabilirsiniz. Keyifli, güvenli bir şekilde kamp keyfi yaşamak içinde kamp malzemeleri satın alınması gerekir. Gidilecek olan yerin mevsimine ve kamp süresine uygun olacak şekilde doğru malzemelerin hazırlanması gerekmektedir. Gereksiz olan ağırlıklardan kurtulmanız birçok dertle başa çıkmanızı sağlayabilecek bu durum ise kampınızı daha rahat yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamandaysa bu malzemelerin satın alınması da kampı kaç kişi yapacağınıza bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Kamp Hayatını Kolaylaştıran Malzemeler

Kamptan keyif almanız için karşılaşacağınız sorunları en kısa sürelerde pratik bir şekilde çözmelisiniz. İsteklerinize ve ihtiyacınıza uygun olacak şekilde kamp çantasını hazırlamanız gerekmektedir. Özellikle de yemek ve suyu koyacağınız mutfak aleti, termos ve mataralar en önemli ayrıntılardır. Temel kamp malzemeleri arasında yer alan termos olmazsa olmazlardandır. Paslanmayacak olan çelik gövdesiyle ince bir vakum katmanı oluşturur.

Hafif ve ince dizayndan oluşmuş olan bu ürünlerin her biri kolay bir şekilde taşınma özelliğine sahiptir. Kamp çantanızda ağırlık olmayacak ürünlerin minimumdan maksimuma kadar da farklı boyutları tasarlanmaktadır. İstediğiniz hangi sıvı olursa olsun sıcak ya da soğuk kalmasını sağlayabileceğiniz ürünler tek dokunuşunuzla açılabilecek kapak sistemine sahiptir. Sıkıca kapatılmış olan kapaklar uzun bir süre sıvının sıcakla ya da soğukla temas etmemesini sağlamaktadır. Güvenlik kilidiyse termosların yanlışlıkla açılmaması için olması gereken özellikler arasında yer alıyor. Rahat bir şekilde güvenle çantanızda kamp için termos taşıyabilirsiniz.

Yapışmaz iç kaplaması olan ürünler iç kısımda sıvıyı tutmayacağından temizleme işlemi de kolay olacaktır. Şişe, kapak ve ağız bölümlerini kolay bir şekilde ayırabilir ve yıkayabilirsiniz. Ağız kısmı için kolaylık sağlarken ayrıca kabarcık oluşumunu da engellemektedir.              

Kamp Malzemeleri Özellikleri ve Fiyatları

Kamp esnasında yemek, barınma ve bunlara benzer temel ihtiyacınızı sağlayabileceğiniz ürünler 2an2.com sitesinde bulunmaktadır. Bunlardan birisi de gece uyumanız için ortamı size sunacak olan çadırlardır. Tek kişilik çadırlardan 10 kişiliğe kadar farklı boyutlarda çadırlar bulunuyor. Suya dayanıklıdırlar ve polyester kumaştan üretildiği içinde yağmur ve karda çok rahat bir şekilde kullanımı bulunmaktadır. Kolayca kuruyan ve toplanan yapısı olmasıyla zaman konusunda da sizi etkilemeyecektir.

Outdoor kamp malzemeleri arasında mutlaka olması gereken bir özellikte çadırlarda su itici yapının bulunmasıdır. Böylelikle çadırınız ıslanırsa eğer kolay bir şekilde kuruması sağlanır. Sineklik korumalı tarzında geniş girişiyle geceleri rahat uyur ve böceklerle savaşma durumunda kalmazsınız.

Kamp malzeme fiyatları ise ürünlerin özelliklerine bağlı değişiklik gösterir. Uygun fiyatlara satın alacağınız malzemelerle doğaya gidebilir ve eşsiz bir kamp deneyimi gerçekleştirmeniz mümkündür. Gece çadırın içinde rahat uyumanızı sağlayacak olan bir diğer malzeme ise uyku tulumudur. Bu tulumlar ise soğuk havaya karşı sizleri korur. Fermuar kısmı baştan aşağıya olan tulumlar tamamen açılabilen ve kapanabilen özelliğe sahiptir. Aynı zamanda uyku tulumlarının kumaşları terlemenizi önleyecek ve gece uykunuzda daha rahat olmanıza yardımcı olur.

Kamp için Diğer Malzemeler

Kamptan tam olarak hayalinizdeki gibi dönmek isterseniz eğer mutlaka tüm malzemeleri satın almalısınız. Kamp hayatınızı daha eğlenceli kılacak diğer malzemelerden ilki de kamp sandalyesidir. Katlanan yapısıyla kolay bir şekilde taşınabiliyor ve bagajınızda çok fazla da yer kaplamamaktadır. Yüksek dirence sahip olmaları ve PVC kumaştan üretilmeleri kaliteli bir sonuç ortaya koymaktadır. İskelet ve metal ayak sistemiyle üretilmiş olan ürünler 110 kg’a kadar sağlamlık göstermekte. Ürünün kolçak kısmında bardak tutucu özellikleri bulunuyor. Darbeye karşı dayanıklı bir şekilde geliştirilen ürünler paslanmayacak özelliktedir. Deniz kenarında, ormanda istediğiniz yerde sandalyenizi açara doğanın güzelliğine kendinizi bırakabilirsiniz.

Kampın en güzel yanından biride kamp ateşidir. Kamp ateşine estetik görüntü kazandırmak için kamp şöminesi alabilirsiniz. Ayaklı yapısı olan ürün ateşi daha kolay yönetmenizi sağlarken bir yandan hoş görüntüye sahip olursunuz. Şömine tarzı olan modellerde ayrıca ızgara modeli de bulunuyor. Kampa ateşinin üstünde yemeğinizi yapabilir ya da çayınızı demleyebilirsiniz.

Son Bakılanlar

Ürün yok