• Nalburiye & Hırdavat
  Nalburiye & Hırdavat

  Özellikle yeni eve taşınanlar ya da evlerinde tadilat yapanlar için nalburiye ve hırdavat malzemeleri en önemli ihtiyaçlardır.  Sadece bu iki ihtiyaç için değil bu malzemelerin en çok kullanıldığı alan olması dolayısıyla inşaat başlı başına kocaman bir sektördür.  Bu sektörü tadilat ve yenileme sektörü takip etmektedir. Bu tip hizmetlerde ihtiyaç duyulan nalburiye ve hırdavat malzemeleri oldukça önemli bir değere sahiptir.

  Hırdavat ve Nalburiye Malzemeleri

  Nalburiye malzemeleri seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır.  Bu hususlardan ilki dayanıklı malzeme seçimidir. Tadilat ya da inşaatı yapan yüklenici kullandığı malzemenin kalitesine dikkat etmelidir. Kaliteli malzeme kullanmak hem etiken hem de olumsuz geri dönüş almamak adına oldukça önemlidir.

  Nalburiye ve hırdavat malzemelerinden en çok tercih edileni ise nalburiye bot olarak karşımıza çıkmaktadır.  Bu botlar ayakkabıcılarda satılan botların aksine oldukça sağlam ve kalitelidir. İş güvenliği açısından da oldukça kritik bir öneme sahip olan bu botları yükleniciler çalışanlarına giydirmek zorundadır. Bu botları herhangi bir nalburiye hırdavat malzemeleri satan dükkândan almak yanlış olacaktır. Çünkü fiyatına göre kalitesi de farklılık gösterecektir. Bu yüzden bilindik ve güvenilir bir yerden almakta fayda var.

  Nalburiye ürünleri sadece botla sınırlı değildir. Nalburiye dükkânlarında envaı çeşit malzeme bulunmaktadır.  Çeşit çok olduğu için dükkânlar arasında fiyat farkları da oldukça fazladır. Bu fiyat farklarından olabildiğince korunmak için hırdavat fırsatı takip edilmelidir. Çeşitli satıcılar ayın belli günleri pek çok üründe fırsat oluşturmaktadır. Bu fırsatları takip ederek oldukça kazançlı çıkılabilmektedir. Hırdavat malzemeleri seçilirken kaliteden asla ödün vermemek gerekmektedir. En basit örnekle kalitesiz bir dübel 2 yıl gibi kısa bir sürede deforme olmaktayken kaliteli bir dübel ise 10 yılı devirebilmektedir.  Yüklenicilerin ucuz hırdavat malzemeleri bulabilmeleri için piyasayı didik didik aramaları gerekmektedir. 

  Nalburiye Fiyatları

  Ucuz nalburiye malzemeleri temin edebilmek için her kentte bu işle ilgilenen merkezler mevcuttur. Örnek vermek gerekirse Ankara’da ki Rüzgârlı bölgesi tam bu iş için oluşturulmuş bir satıcılar topluluğudur.  Bu bölgede indirimli hırdavat malzemeleri ve indirimli nalburiye malzemeleri bulmak oldukça kolaydır.   Bölge yapısı dolayısıyla sadece hırdavat ve nalburiye malzemeleri satan dükkânlardan oluştuğu için satıcılar arasında fiyatsal anlamda bir rekabet vardır. Bu rekabeti iyi değerlendirebilmek için şehirlerdeki bu tür bölgelerden alışveriş yapmakta fayda vardır.

   

 • Boya ve Boya Malzemeleri
  Boya ve Boya Malzemeleri

  Evinin rengini değiştirmek isteyenlerin ya da inşaat işiyle uğraşan ustaların en çok tercih ettikleri iç mekân malzemesi boyalardır. Son yıllarda ithal duvar kâğıtlarının piyasaya girmesiyle beraber boya kullanım oranı da bir hayli azalmıştır. Ancak bu durum üreticileri daha kaliteli hizmet sunmak adına teşvik etmişlerdir. Piyasalarını ithal duvar kâğıtlarına kaptırmak olan boya üreticileri daha ucuza daha kaliteli malzeme üreterek itibarlarını yeniden kazanmışlardır.

  Boya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Boya satışlarını tekrar artmasıyla beraber boya malzemeleri satışı da giderek artmaktadır.  Bu malzemelere ek olarak boya inceltmede kullanılan tiner gibi yan malzemelerin de satışlarında hatırı sayılır bir artış meydana gelmektedir.  Tiner genellikle su bazlı olmayan boyaların sıvılaştırılmasında kullanılması dolayısıyla tercih edilmektedir. Boya satın alırken tüketicilerin en çok dikkat ettikleri konular arasında boya renkleri gelmektedir.  Çeşitliliği sağlayabilmek adına üreticiler bilinen tüm renklerin hemen hemen hepsini boyalarına uyarlamışlardır. En çok tercih edilen boya rengi ise devletimizin de yeni protokol rengi olan turkuazdır. Türkün rengi olarak adlandırılan turkuaz rengi yeni yapılan binalar arasında oldukça popüler bir tercihtir. 

  Boya çeşitleri ise plastik, tavan, iç ve dış cephe boyaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber dış cephe boyaları artık kendi kendini temizler özelliktedir. Bu sayede toplu yaşanılan binalarda insanlar bina dışı temizliğe daha az para harcamaktadır. İç cephede ise yağlı boyaların tercih edilmesi ile duvarlardaki kuruluk ortadan kaldırılmış olmaktadır.

  Boya yapan kişilerin boyayı uygulama konusunda ilk tercihleri boya tabancasıdır.  Haznesine boya ve bir miktar su koyarak kullanabildiğimiz boya tabancası hava yardımıyla çalışmaktadır. Küçük bir kompresör kullanılarak uygulanan boya tabancası yöntemi uygulayıcıları büyük bir yükten kurtarmıştır.

  Boya Fiyatları

  Boya markaları piyasanın acıkmasıyla birlikte her geçen gün artmaktadır. En bilindik ve kaliteli markalar olarak karşımıza Dyo, Filli Boya ve Eyfel Kulesini boyayan Jotun markaları çıkmaktadır.  Boya satın alacak kişilerin kendilerine uygun olan boyayı bu markalar arasından seçmeleri yararlarına olacaktır. Satın aldıkları boyayı uygularlarken boya kalemi adıyla yeni piyasaya sürülen üründen de faydalanmaları gerekebilmektedir.  Boya malzemeleri arasında yer alan bu kalemler daha kolay bir uygulama için gerekmektedir.

  Boya seçiminde ise ihtiyacınıza göre bir boya tercih etmek en mantıklı olan seçimdir. Çünkü boya ilk açılımdan sonra artarsa bozulması daha kolay olacaktır.  Boya seçimi yapacak kişilerin kesinlikle boya badana işinden anlayan birilerinden yardım almaları gerekmektedir.  Çünkü bu tip kişiler indirimli boya malzemeleri nerede satılıyor bilmektedirler.  Boyamızı bu tip kişilerle birlikte alarak ucuz boya malzemelerine erişebiliriz.  Uygulama türüne göre de boya fırçası seçersek boya badana işlemi için hazır duruma geliriz.

 • El Aletleri
  El Aletleri

  Gündelik hayatta en sık kullandığımız araç gereçler el aletleridir. Tamirat, dekorasyon, inşaat ve yapı-onarım gibi farklı sektörlerde kullanılan el aletleri oldukça fazla sayıda çeşide de sahiptir. Bunlardan en temelleri matkap, testere, pense, kurbağacık gibi temel yapı malzemeleridir. Bu tür aletleri el aleti adı altında tek bir isimde toplamamızın nedeni tek bir insanın bu aletleri rahatlıkla kontrol edebilmesi ve kullanabilmesidir.

  El Aletlerinin Önemi

  El aletleri insan hayatını muazzam derecede kolaylaştıran malzemelerdir. Kendisine el aleti takımı oluşturacak olanların kesinlikle bir el aletleri listesi oluşturması gerekmektedir.  Bu liste sayesinde kendisine lazım olan malzemeyi kolayca tespit edebilecek ve onu takımına kazandırabilecektir.  El aleti seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar mevcuttur.  Bu hususlardan ilki el aleti yapılırken kullanılan malzemenin kalitesidir. Bu kalite iş sağlığı ve güvenliği konularında doğrudan etkendir.  Çünkü dayanıksız malzeme ile üretilen el aletleri iş kazalarına sebebiyet verebilmektedir.

  El Aletleri Seti

  El aletleri seti oluşturulurken yapılacak işe göre seçim yapılmalıdır. İnşaat sektörü için dayanıklı ve toza toprağa direnebilen el aletlerinin seçimi hem maddi açıdan hem de sağlık açısından oldukça önemlidir.  Temel bazı işlemler için el aleti set biçiminde de satılabilmektedir. Bu sayede toplu alım yapmış ve tasarruf etmiş oluruz. Yaptıkları işin temelini el aletleri oluşturanlar el aletlerini satın alırken indirimli el aleti ilanlarını takip etmelidirler. Bu sayede takımlarını daha ucuza tamamlayabilecek ve daha yüksek kar elde edebileceklerdir. Ancak her ucuz el aleti de kaliteli olmayabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında ucuz el aleti almış olmak için her malzeme satın alınmamalıdır. Kar elde edebilmek için iyi bir piyasa araştırması yapılmalı ve fiyat-performans ürünü el aletleri tercih edilmelidir.

  El Aletleri Fiyatlar

  El aletleri farklı ürünleri içerisine alırken fiyat aralıkları da ürüne göre değişiklik göstermektedir. Ürün modeli dışında özelliklerine bağlı olarak da fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Elektrikli el aletlerine göre el aletleri fiyatları daha uygun gelmektedir. 2an2.com sitesinde dilediğiniz el aletine ulaşabilir ve anında ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İster profesyonel bir iş yapın isterseniz de evde ufak tefek çalışmalar için el aletine sahip olmanız gerekmektedir. Bu el aletlerinin her biri de kaliteli bir şekilde olmalı ki uzun süreler boyunca kullanmanıza yarar. 2an2.com sitemizde en uygun fiyatlı el aletleri listesine ulaşabilir ve 5 dakika gibi kısa bir süre istediğiniz el aletine sahip olabilirsiniz. Mağaza gezmenize gerek kalmadan oturduğunuz yerden alışverişinizi yaparak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

   

 • Elektrik & Aydınlatma
  Elektrik & Aydınlatma

  Hırdavat ve nalburiye malzemeleri satılan yerlerde tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen malzeme türü elektrik ve aydınlatma malzemeleridir.  Bu ürünler sürekli tüketim malzemeleri arasında yer aldığından talepleri de hiç azalmamaktadır.   Elektrik ve aydınlatma malzemeleri deyince aklımıza ilk olarak elektrik hattı döşenen kablolar gelmektedir. Bu kablolar kalınlıklarına ve içerisindeki elektriği ileten metalin cinsine göre farklılık göstermektedir. Bakır kullanılarak üretilen kablolar diğer türlere göre bir nebze daha pahalıdır. Kalınlık konusu ise yine elektriği ileten kısmın çapına göre değişmektedir. Basit tipte elektrik hattı döşeyecekler için kalınlık pek sorun olmasa da profesyonel tipte bir hat döşeyeceklerin daha kalın kabloları tercih etmeleri gerekmektedir. Bu kalınlık kablonun elektriği iletebilme gücüne etki etmektedir.

  Aydınlatma Ürünleri

  Elektrik ve aydınlatma ürünleri kategorisinde en çok tercih edilenler sıralamasında ikinci sırada ampuller yer almaktadır. Enerji tasarruflu ampullerin üretimiyle beraber florasan ve klasik ampul kullanımı bir hayli düşmüştür. Bu ampullerinde aydınlatma gücü ve tükettiği enerji miktarına bağlı olacak şekilde pek çok çeşidi mevcuttur. Elektrik ürünleri ise sadece kablolardan ibaret değildir. Bir elektrik hattı çekilirken aklımıza gelebilecek tüm malzemeler bu sınıflandırmaya tabiidir. Kablolar, buatlar, penseler ve yan keskiler bu kategorinin en önemli malzemeleridir.  Keza aynı şekilde aydınlatma ürünleri kategorisinde de birçok çeşit mevcuttur.  Otomatik sensörler, ledler, ampuller de bu kategorinin en temel malzemeleridir.

  Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri

  Elektrik işi ile uğraşanların kendilerini oldukça profesyonel ürünler temin etmeleri gerekmektedir. Hem iş yaptıkları mekânın hem de kendilerinin güvenliği için elektriği iyi ileten, dayanıklı ve dış ortama yalıtkanlık özelliği yüksek malzemeler tercih etmeleri gerekmektedir.  Elektrik malzemeleri kalite olarak ne kadar üstünde herhangi bir olumsuzluk çıkarma oranı da o kadar düşüktür. Aydınlatma malzemeleri kategorisinin ise üstün yanı az enerjiyle mümkün olduğunca sağlıklı aydınlatma sağlamasıdır. Bu yüzden evlerimizde ya da işyerlerimizde tasarruflu ampulleri tercih etmeliyiz. Tasarruflu ampuller milli gelire de oldukça önemli bir katkı sağlamaktadır. Elektriği daha az tükettiği için ülke dışından satın aldığımız elektrik miktarı da azalmaktadır.  Bu yüzden ucuz elektrik ve aydınlatma malzemeleri tercih ederken tasarruflu olanlara yönelmekte fayda vardır.  İndirimli elektrik ve aydınlatma ürünleri ilanlarını sık takip etmekte bu noktada oldukça önem arz etmektedir. 

   

 • Elektrikli Aletler
  Elektrikli Aletler

  Teknolojinin sürekli ve durdurulamaz gelişimiyle birlikte insanlardaki elektrikli alet kullanım oranları da oldukça artmış durumdadır.  Hemen hemen her evde günlük olarak düzenli kullanılan elektrikli aletler mevcuttur.  Fön makinasından tost makinasına elektrikli süpürgenden çamaşır makinasına çeşidi de oldukça fazla olan elektrikli aletler hayatımızın değişmez birer parçasın olmuş durumdalar.

  Elektrikli Alet Çeşitleri

  Farklı iş kollarına yönelik olan elektrik aletler vidalamadan, torna makineleri ve ölçüm cihazına kadar birçok ürünü içerisine almaktadır. Vidalama kısmında akülü vidalama aletleriyle şarjlı tornavidalar kendini öne çıkartırken evde yaygın olacak şekilde kullanılan matkaplar darbeli ve darbesiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Hem günlük olarak hem de profesyonel olarak çalışan kişilerin matkaplara ulaşımını kolaylaştırmak adına 2an2.com üzerinden her türlü elektrikli alet çeşitleri yer almaktadır. Matkapların dışındaysa deliciler, taşlamalar, ahşap ve metal testereler, dekupaj testereleri, daire testereler ürünler arasında yer almaktadır.

  Testereler dışındaysa taş motoru çeşitleri, polisaj makineleri, kaynak makineleri, karıştırıcılar, saç ve sünger kesme makinesi, havalı aletler, raspalar ve bunlarla beraber birçok üründe içerisinde yer almaktadır. Elektrikli alet modelleri arasında endüstriyel temizleme ürünleri de temin edilmektedir.

  Elektrikli Aletler Fiyatları

  Kısaca elektrik alet olarak adlandırabileceğimiz bu aletler hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır.  Yukarıda da saydığımız gibi elektrikli ürünler oldukça fazla sayıda çeşide sahiptir.  Bu çeşit hayatımızın her alanında etkisini gösterdiği için yaşam kalitemizi oldukça yükseltmektedir.  Bu aletler piyasada oldukça çeşitli fiyatlara satılabilmektedir. Bu fiyat farkının neden oluştuğu ise tam bir merak konusudur. En basitinden bir saç kurutma makinesi fiyatları arasında 250-300 liraya varan farklılıklar oluşabilmektedir. Bu farklılıklar malın kalitesiyle doğrudan ilişkilidir. Sağlığımız açısından aşırı düşük fiyatlı elektrikli malzemeleri satın almaktan kaçınmalıyız.

  Bu fiyat çeşitliliğini oluşturan bir diğer unsur ise elektrikli alet wattları olarak karşımıza çıkmaktadır. Enerji tüketimi olarak adlandırılan watt kavramı aletler arasında farklılık göstermektedir. Bütçemiz için başlangıçta biraz fazla para vererek düşük watt ta elektrik tüketen elektrikli aletleri satın almakta fayda var. Bu açıdan bakıldığında hem kaliteli hem de daha az enerji tüketen elektrikli aletlere ulaşabilmek için indirimli elektrikli aletler kısmını takip etmemiz gerekmektedir.  Aşırı ucuz elektrikli aletler sağlığımızı tehdit edebileceğinden tercih edilmemelidir. Ayrıca aşırı ucuz elektrikli aletler muhtemelen daha fazla enerji tüketeceklerinden uzun vadede bakıldığında bize maddi anlamda da zarar verecektir.

   

 • Matkap ve Matkap Ucu
  Matkap ve Matkap Ucu

  Genellikle inşaat, tadilat ve dekorasyon işi yapanların en sık kullandığı elektronik alet matkaptır.  Matkaplar enerji tüketimlerine, devirlerine ve kırıcı ya da darbeli olmasına göre çeşitlendirilebilir.  Bu kadar çok çeşidi olan bir elektronik eşya için matkaplar hayatımızı oldukça kolaylaştırmıştır. Bu kolaylık rutin ev hayatında bile kullanılabilmektedir. Genellikle aile reisi olarak nitelendirilen babalar kendilerine ev işlerinde kullanmak için en az 1 adet matkap alabilmektedirler. Ev işlerinde kullanılacak olan matkap ve matkap ucu çok profesyonel aletler olmasa da kullanışlı olmak zorundadırlar.  Ev işlerinde kullanmak için düşük enerji tüketen ve devri bir miktar az olan yani ucuz matkaplar tercih edilebilir. Ancak profesyonel olarak matkap kullanan üreticiler ya da çalışanlar için devri yüksek matkaplar kesinlikle tercih edilmelidir.

  Kişilerin matkap satın alırlarken yanında mutlaka matkap ucu da talep etmeleri gerekmektedir. Çünkü matkapların bu denli işlevsel özelliklerini uçları sayesinde yerine getirdikleri unutulmamalıdır.  Genellikle matkap ve benzeri elektronik ürünler satılan yerlerde matkaplar matkap seti olarak satılmaktadır.  Matkap satın alan kişilerin kesinlikle satıcılardan bu seti talep etmeleri gerekmektedir.  Matkaplar sadece uçları ve setlerinden oluşmamaktadır. Tutucu, koruyucu gibi ek aparatlar da mevcuttur. Bu nedenle matkap satın alan kişilerin matkap malzemeleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmalı ve ne istediğini önceden bilmelidirler.  Çünkü satın aldıkları matkabı profesyonel bir iş içim kullanacaklar ise kesinlikle koruyucu ve tutucuyu da talep etmeleri gerekmektedir. Çoğu satıcı da bu tür aparatlar ek ücrete tabidir. Ancak iş güvenliği için bu bedel ödenmelidir.

  Matkap uçlarını inceleyecek olursak karşımıza oldukça fazla sayıda çeşit çıkmaktadır. Matkap uçları düz, yıldız, beşgen vs. olarak çeşitlilik göstermektedir. Matkap satın alan kişilerin matkabın yanında matkap ucu seti de satın almaları yararlarına olacaktır.

  Matkap Ucu Fiyatları

  Matkap fiyatları satın alınan matkabın enerji tüketimi, devir hızı ve markasına göre çeşitlilik göstermektedir. Az enerji tüketen ancak devri yüksek olan matkaplar diğerlerine oranla bir miktar pahalıdırlar. Genellikle profesyonel olarak matkap kullananlar bu modelleri tercih etmektedirler. Matkaplar sadece vida sıkmak için kullanılmamaktadırlar. Matkabın ucuna takılacak matkap ucu testere sayesinde testere görevi de görmektedir. Ya da ucu değiştirip matkap ucu bileme takarak bileme işlemi de gerçekleştirilebilmektedir. Satın alınan matkaba bu gibi ek işlemleri kazandırabilmek için matkap ucu seti de matkapla beraber satın alınmalıdır.  Matkap satın alan kişiler en çok matkap ucu bileme için matkap ucu setini de satın almaktadırlar. 

  Marangozlar ise matkabı ucuna matkap ucu zımpara takarak zımparalama işlemi için kullanmaktadırlar.  Bu sayede kendi elleriyle zorlanarak yaptıkları zımparalama işlemlerini matkap yardımıyla daha kolay yerine getirmektedirler.  Bu sayede hem zamandan hem de malzemeden kar etmektedirler.

  Matkap Ucu Çeşitleri

  Matkap ucu çeşitleri genellikle satıcı tarafından matkabı satın alan kişiye hediye edilmektedir. Ancak hediye edilen bu matkap uçları kalite olarak 2. Sınıf kalitededirler. Bu yüzden matkabı satın alanların kendilerine matkap ucu dönüştürücü de satın almaları gerekmektedir. Bu sayede kendilerine hediye edilen uçlar daha uzun süre dayanabilmektedir. Matkaplar sadece teknik işler için kullanılmamaktadır. Oto yıkamacılar bile matkap kullanabilmektedirler. Tabi bunun için önce matkap ucu fırça satın almaları gerekmektedir. Bu sayede matkabın ucuna taktıkları fırça yardımıyla arabaların koltuklarını fırça ile temizleyebilmektedirler.

  Matkap ucu fiyatları genellikle kalite olarak değişiklik gösterebilmektedir. Demirden yapılan matkap uçları nikelden yapılan uçlara göre bir nebze ucuz olabilmektedir.  Matkap ucu taşlama fiyatları ise diğer uç fiyatlarına göre biraz daha makuldür.  Fiyatlar açısında bakıldığında en ucuz matkap ucu olarak karşımıza matkap ucu tel fırça çıkmaktadır.  Bu uç genellikle her yerde bulunabilmesi ve kolay üretilmesi dolayısıyla ucuzdur.  Matkap ucu satın alacakların indirimli matkap ucu bulabilmesi için bu tür malzemeler satan mağazaları sürekli olarak ziyaret etmeleri gerekmektedir.

sayfa başına
72 öğeden 1 - 15 arası gösteriliyor
72 öğeden 1 - 15 arası gösteriliyor

Evde bazı durumlarda arıza ve bozulmalarını anında engellemek için her evin içerisinde alet çantası olması gerekir. Arıza ve sorunları kendiniz çözmek isterseniz eğer alet çantasındaki birçok malzemenin de olması gerekmektedir. Alet çantasında mutlaka olması gereken malzemeler neler ve nasıl bir alet çantası hazırlamalısınız sorusuna cevap arıyorsanız 2an2.com yapı, market ve bahçe kategorisine bakmanız yeterli olacaktır. Bir evin içerisinde alet çantası yoksa eğer kapı kolu ya da musluğu tamir etmek oldukça zor olacaktır. Sorun daha fazla büyümeden müdahale etmek için mutlaka alet çantası evinizde bulundurmanız gerekiyor.

Günümüzdeyse hangi eve bakarsanız bakın alet çantası bulunmaktadır. Özellikle de hanımlara göre beyler evdeki arıza ve sorunları kendilerinin yapmasına bayılırlar ve hatta kendilerini kurtarıcı olarak görürler. Evinizde bir alet çantası varsa sorunlara anında müdahale ederek sorun büyümeden ortadan kaldırmanız daha kolay olacaktır.

Alet Çantasında Olması Gerekenler

Musluk tamiri, priz, kapı kolu veya günlük yaşam alanınızdaki dekorasyonlara dilediğiniz zaman değiştirebilmek için alet çantasına ihtiyacınız vardır. Alet çantasında olması gereken malzemeler ile bunları çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak farklı boy ve ebatlarda çiviler, İngiliz anahtarı, vida, dübel, düz tornavida, çekiç, karga burun, pense, yıldız tornavida, bant, keski, maket bıçağı yer almalıdır. Tadilat işlerinde bu saydıklarımızın her biri olması gerekmektedir. Bu malzemeleriniz evinizde ya da iş yerinizde varsa herhangi bir tamirci çağırmadan sorunun daha fazla büyümesine müsaade etmeden ihtiyacınızı gidermeniz mümkün. Bu saydığımız malzemeler dışındaysa alyan lehim teli, keski, zımpara, elektrik bandı, lehim pompası, yıldız tornavida, silikon tabancası gibi farklı malzemelerde çantanızda olursa ihtiyacınız olduğu anda ulaşımını sağlayabilirsiniz.

 

Son Bakılanlar

Ürün yok