Fawori iç Cephe Boyası Silikonlu Duvar Boyası

Fawori iç Cephe Boyası Silikonlu Duvar Boyası

2anfawiccephe

Yeni ürün

50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Stoktan Ücretsiz Hızlı Kargo - Yüzlerce Renk Seçeneği ile ..

Daha fazla bilgi

109,90 TL

- +

Whatsapp ile Sipariş Ver
 
DAHA FAZLA BİLGİ


Fawori Silikonlu İpek Boya :

Tanım :  Su bazlı, Akrilik kopolimer esaslı, silikon katkılı, ipeksi mat dokusunda dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. 

Özellikleri
 • Fawori Silikonlu İpek, su kaldırır yapıda ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra silinebilme özelliğine sahip bir boyadır.
 • Uygulandığı yüzey ile bütünleşir.
 • Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.
 • Yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz.
 • Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur.

Kullanım Alanları :  Fawori Silikonlu İpek, beton, brüt beton, sıva, MDF, betopan, tuğla, eski boyalı, cam tekstili, boyanabilir duvar kağıtları üzerine uygun astarları ile kullanılır. Saten alçı, macun çekilmiş, alt yapısı tamamlanmış yüzeylerde yüksek dekoratif performansını gösterir. 


% 100 İpek Doku 

Maksimum Silinebilme

Yüksek Örtücülük

Özel pigment yapısı ve dokusu ile aydınlık ve geniş mekanlar..

Tüm Boyalarımız için ; 
Sarfiyat :  Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 Litre ile 14 - 20 m2 alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır. 
İnceltme :  Temiz su ile %15-20 inceltilerek iki kat uygulama tavsiye edilir.


Renk Kodu alanına açıklamalarda görsellerini paylaştığım renklerin kodu giriniz.Siparişleriniz siz sipariş verdikten hemen sonra üretimi yapılacak hazır stoklu ürünlerden gönderim yapılmayacaktır.Bundan dolayı siparişiniz Mesafeli satış sözleşmesine göre iptal/iade/değişiklik kapsamına alınmamaktadır.
... Niteliği itibarıyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Ayrıca,tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Arzu ettiğiniz tüm renkleri üretebiliyoruz.Aşağıdaki görsellerini paylaştığımız renkler dışında bir renk talebiniz olması durumunda ''mağazaya soru sor'' paneli üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.En kısa sürede size tarafımızdan cevap verilecektir.

Hasarlı ve ambalajı zarar görmüş ürünlerde işlem yapabilmemiz için ''Hasar Tespit Tutanağı'' tutmak zorunludur.Hasar tespit tutanağı tutulmayan gönderiler için tarafımızdan işlem yapılamamaktadır.

Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı ?


Çevremizdeki her şeyin gri tonlarında olduğunu düşünsenize, her şey ne kadar sıkıcı olurdu.Doğanın kendine özgü rengine dokunamasak da, rengi kişiliğimizi yansıtmak için kullanabiliriz.

Bahçemize ektiğimiz çiçeklerin rengi, giydiğimiz kıyafetlerin rengi, evimizin duvarlarındaki renkler kişiliğimizi yansıtır.

Evinizi renklendirmeye başlamadan önce çevrenizdeki tüm renklerin farkına varın.Eğer renksiz bir ortamda yaşadığınızı düşünüyorsanız, sadece büyük detaylara takılmayın.Aksesuarlar,sehpalar,sandalyeler gibi küçük detayları da görün ve böylece bir gökkuşağının çıktığını farkedeceksiniz.


 
Taksit Seçenekleri
 
iade ve değişim koşulları
 •  7 iş günü koşulsuz iade ve 14 iş günü koşulsuz değişim hakkınız bulunmaktadır.
 •  İade ve değişim süresi sonunda iade ve değişim hakkınız son bulur.
 •  İade ve değişim yapılacak ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
 •  İade ve değişim yapılacak ürünün kullanıcı tarafından hasar(yakma, koparma, kırma v.b.) almamış olması gerekmektedir.
 •  İade ve değişim koşullarının geçerli olması faturaya bağlıdır. Bu nedenle alıcı gönderilecek faturayı saklamakla yükümlüdür.
 •  İade ve değişim yapılacak ürünler, faturanın arkasındaki iade ve değişim formu doldurularak tarafımıza kargo ile Kargo ücreti ödenerek gönderilmelidir.
 •  İade yapılan ürünlerin tutarı 7 iş günü içinde hesap/kartınıza aktarılacaktır.
 •  Ürünler kesinlikle yanma, kopma, kırılma gibi durumlar için garantili değildir.

AYNI KATEGORİDEKİ DİĞER 2 ÜRÜN