Tempo İç Cephe Silikonlu Plastik Duvar Boyası 2.5 Litre

Tempo İç Cephe Silikonlu Plastik Duvar Boyası 2.5 Litre

2antempo

Yeni ürün

50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Stoktan Ücretsiz Hızlı Kargo - Yüzlerce Renk Seçeneği ile ..

Daha fazla bilgi

69,90 TL

- +

Whatsapp ile Sipariş Ver
 
DAHA FAZLA BİLGİ

Filli Boya Kalitesi ve Güvencesi İle

 

SARFİYAT

15 Lt ile İle ile tek katta 170-250 m2 yer boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

Akrilik esaslı, silikon katkılı, mat görünümlü, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat duvar boyasıdır

ÖZELLİKLERİ

Silikonlu, ekonomi ve kaliteyi bir arada veren, mat ve pürüzsüz görünüşlü, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahip birinci sınıf boyadır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur.

 

UYGULANACAK YÜZEYLER

Yeni mineral esaslı iç yüzey duvar ve tavanlarda, daha önce boyanmış ve rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen eski boyalı yüzeylerde, saten alçı, macun gibi alt zemin hazırlığı yapılmış yüzeylerde, cam tekstili ve duvar kağıdı üzerinde son kat boya olarak güvenle kullanılır.

 

UYGULAMA

Uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Uygulama sırasında ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Fırça, rulo veya püskürtme ile uygulanabilir.

 

İNCELTME

Temiz su ile % 20 inceltilerek iki kat uygulama tavsiye edilir.

 

KURUMA SÜRESİ (20°C, %65 HR)

 

Dokunma kuruması: 15 – 30 dakika

Katlar arası Bekleme Süresi: 3 -6 saat

Son kuruma: 24 saat

Not: İkinci kat uygulamaya 4 saatten önce kesinlikle başlanmamalıdır.

Maksimum örtücülük; bekleme süresine dikkat edildiği ve astar uygulaması yapıldığı durumlarda elde edilir.

Renk Kodu alanına açıklamalarda görsellerini paylaştığım renklerin kodu giriniz.Siparişleriniz siz sipariş verdikten hemen sonra üretimi yapılacak hazır stoklu ürünlerden gönderim yapılmayacaktır.Bundan dolayı siparişiniz Mesafeli satış sözleşmesine göre iptal/iade/değişiklik kapsamına alınmamaktadır.
...  Niteliği itibarıyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Ayrıca,tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Arzu ettiğiniz tüm renkleri üretebiliyoruz.Aşağıdaki görsellerini paylaştığımız renkler dışında bir renk talebiniz olması durumunda ''mağazaya soru sor'' paneli üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.En kısa sürede size tarafımızdan cevap verilecektir.

Hasarlı ve ambalajı zarar görmüş ürünlerde işlem yapabilmemiz için ''Hasar Tespit Tutanağı'' tutmak zorunludur.Hasar tespit tutanağı tutulmayan gönderiler için tarafımızdan işlem yapılamamaktadır.

 
Taksit Seçenekleri
 
iade ve değişim koşulları
  •  7 iş günü koşulsuz iade ve 14 iş günü koşulsuz değişim hakkınız bulunmaktadır.
  •  İade ve değişim süresi sonunda iade ve değişim hakkınız son bulur.
  •  İade ve değişim yapılacak ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
  •  İade ve değişim yapılacak ürünün kullanıcı tarafından hasar(yakma, koparma, kırma v.b.) almamış olması gerekmektedir.
  •  İade ve değişim koşullarının geçerli olması faturaya bağlıdır. Bu nedenle alıcı gönderilecek faturayı saklamakla yükümlüdür.
  •  İade ve değişim yapılacak ürünler, faturanın arkasındaki iade ve değişim formu doldurularak tarafımıza kargo ile Kargo ücreti ödenerek gönderilmelidir.
  •  İade yapılan ürünlerin tutarı 7 iş günü içinde hesap/kartınıza aktarılacaktır.
  •  Ürünler kesinlikle yanma, kopma, kırılma gibi durumlar için garantili değildir.

AYNI KATEGORİDEKİ DİĞER 2 ÜRÜN